Terenuri de vanzare

Subrubrica: teren
...
49.000 €

Teren intravilan cu view spre Muntii Baiului – Valea Doftanei, Prahova | Zona retrasa, liniste totala Agentia imobiliara Mervani va propune spre vanzare un teren intravilan situat pe Drumul Trans Bai,...

Suprafata 2.220 mp Intravilan Deschidere 20 ml 80.7 Km
Prahova, 19 Mai '26
...
9 €

teren industrial, stradal, zona in dezvoltare, posibilitate marire suprafata

Suprafata 33.100 mp Extravilan Deschidere 37 ml 80.7 Km
Ilfov, 20 Mai '26
...
25.000 €

terenul are deschidere de 25 m la Drumul judetean care se intersecteaza cu DN1. Posibilitati de conectare la curent electric, apa si gaz, Pret 38 euro/mp/ usor negociabil. Winner Imob va propune spre...

Suprafata 500 mp Intravilan Deschidere 25 ml 80.8 Km
Ilfov, 19 Mai '26
...
189.980 €

Cosmin Vasilache ^ Global Home Romania ^ Real Estaet ^ Imobiliare ^ Cornu De Jos - Prahova Jud Prahova - Cornu De jos - Str. Malul Vadului, teren in suprafata total de 4898 Mp cu o deschidere stradala...

Suprafata 4.898 mp Intravilan Deschidere 36 ml 81 Km
Bucuresti, 20 Mai '26
...
144.060 €

Va prezint un teren ideal pentru case de 2262 mp + cota de drum in proprietate 678 mp, cu deschidere de 25 ml la drumul principal si 90,27 ml la drumul de servitute, situat intr-o zona in plina dezvoltare...

Suprafata 2.940 mp Intravilan Deschidere 90 ml 81.2 Km
Ilfov, 20 Mai '26
...
129.500 €

Va prezentam un teren intravilan de 5000 mp in sat Dumbraveni, comuna Balotesti. Cel mai mic pret pe mp. Se afla la nici 4 km atat de Therme cat si de Edenland. Terenul este perfect pentru cei ce doresc...

Suprafata 5.000 mp Intravilan Deschidere 22 ml 81.3 Km
Ilfov, ieri; 14:15
...
1.290.000 €

Livada de nuc: Afacere agricola cu potential ridicat – 74,9 ha irigate Ivesti – Bucesti, judet Galati Exista proprietati agricole… si exista oportunitati reale de investitie. Aceasta este una dintre...

Suprafata 749.000 mp Agricol Deschidere 50 ml 81.4 Km
Galati, 20 Mai '26
...
22.900 €

ID intern: 329078. Teren Intravilan construibil de vanzare in localitatea Cornu de sus, cu dechidere de 14,5m la DN- ,1  reper KM 98, avand o suprafata de 800 mp si deschiderea de 14.5 ml la 1 strada....

Suprafata 800 mp Intravilan Deschidere 14 ml 81.4 Km
Prahova, ieri; 09:48
...
25.025 €

Va propun spre cumparare un teren de 715mp situat la 200ml de Centrul de Hipism Equestria cu acces facil spre Clubul de Golf, Therme Bucuresti, Snagov Plaza si Zona Comerciala DN1ValueCenter (Carrefour,...

Suprafata 715 mp Intravilan Deschidere 29 ml 81.6 Km
Ilfov, 20 Mai '26
...
850.000 €

Se vinde afacere la cheie in Lehliu Gara: cel mai mare producator de lalele din tara! 80% din business este realizat din productia de lalele (ianuarie-martie) iar restul de 20% din diverse alte sortimente...

Tur virtual Suprafata 42.000 mp Agricol Deschidere 100 ml 82 Km
Calarasi, azi; 16:24
...
217.760 €

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un teren de 5444 mp situat in satul Saftica, Comuna Balotesti pe strada Albinelor. Accesul catre teren se face din DN pe un drum pietruit si este o zona noua in...

Suprafata 5.444 mp Agricol Deschidere 31 ml 82.2 Km
Ilfov, 19 Mai '26
...
85 €

Pret teren – 95 euro/mp. Oferta speciala – 10 euro/mp reducere pentru plata integrala – Pret final 85 euro/mp. Vand teren intravilan situat in Saftica, pe strada Padurii, in suprafata de 1470 mp. Terenul...

Suprafata 1.470 mp Intravilan Deschidere 24 ml 82.8 Km
Ilfov, 15 Aprilie '26
...
100.000 €

Va oferim spre vanzare un teren intravilan situat in Tamadau Mare, cu deschidere directa la DN3, intr-o zona cu trafic intens si potential ridicat de dezvoltare. Terenul are forma dreptunghiulara si dublu...

Suprafata 5.000 mp Intravilan Deschidere 35 ml 82.8 Km
Calarasi, azi; 14:18
...
139.000 €

Teren Intravilan de Vanzare – Breaza, Prahova Ideal pentru Dezvoltare Turistica | Casute de Vacanta | Investitie Profitabila O oportunitate rara in inima naturii! Va oferim spre vanzare un teren intravilan...

Suprafata 9.037 mp Agricol Deschidere 35 ml 83.2 Km
Prahova, 20 Mai '26
...
29.400 €

Va propunem spre vanzare trei parcele de teren intravilan, situate intr-o locatie exceptionala, direct pe malul lacului Fundulea, intr-o zona plina de liniste si cu priveliste deosebita catre lac. Aceste...

Suprafata 440 mp Intravilan Deschidere 20 ml 83.7 Km
Calarasi, azi; 18:12
...
29.000 €

Teren intravilan de vanzare in Breaza – 1.102 mp | Zona linistita, priveliste frumoasa Va prezentam un teren intravilan situat in Breaza, intr-o zona linistita, cu aer curat si priveliste deosebita,...

Suprafata 1.102 mp Intravilan Deschidere 14 ml 83.9 Km
Prahova, azi; 00:01
...
37.000 €

Va propunem spre vanzare un teren intravilan cu suprafata de 1.000 mp, amplasat intr-o zona apreciata a orasului Fundulea, pe strada Semanatoarea, in imediata apropiere a raului Mostistea. Proprietatea...

Suprafata 1.000 mp Intravilan Deschidere 55 ml 84 Km
Calarasi, azi; 13:36
...
46.000 €

Va propunem spre vanzare un teren intravilan cu suprafata de 536 mp, situat in localitatea Fundulea, la aproximativ 20 de minute de Bucuresti, intr-o zona accesibila si in dezvoltare. Proprietatea este...

Suprafata 536 mp Intravilan Deschidere 17 ml 84.1 Km
Calarasi, azi; 12:06
...
37.400 €

Teren de vanzare Movila – Peris | Toate utilitatile | Loturi 400 mp si 1700 mp | 22 euro/mp B-North Real Estate va propune spre vanzare teren intravilan situat in zona Movila – Peris, intr-o locatie...