Apartamente 4 camere de vanzare

Subrubrica: 4+ camere
...
889.000 €

Apartament 5 camere confort lux in One Lake Club. Proiectat ca un club rezidential, One Lake Club ofera apartamente cu design contemporan si numeroase facilitati integrate, redesenand stilul de viata...

Suprafata 157 mp An 2024 Semidecomandat Etaj parter din 15 6.5 Km
One Lake Club Bucuresti, 01 Septembrie '25
...
1.335.000 €

Penthouse la ultimul nivel al ansamblului VIDA Residence, pe strada Nicolae Caramfil, in zona Herastrau – Aviatiei. Proprietatea se adreseaza cumparatorului care cauta spatiu real, intimitate si o locatie...

Suprafata 166 mp An 2019 Decomandat Etaj 5 din 5 M 18 min. 6.5 Km
Bucuresti, 04 Mai '26
...
690.000 €

Laurentiu Situ ^ Global Home Romania ^ Real Estate Agency ^ Imobiliare ^ Herastrau: Herastrau – Sat Francez | Nordul Capitalei Str. Aron Cotrus 77–79, Bucuresti Prezentare Generala Proprietate rezidentiala...

Suprafata 165 mp An 2011 Semidecomandat Etaj 1 din 4 6.7 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
620.675 €

Apartament premium in zona Herastrau – un stil de viata urban, rafinat si linistit. In una dintre cele mai exclusiviste si cautate zone ale Bucurestiului, Herastrau, se afla acest apartament aflat in...

Suprafata 155 mp An 2025 Semidecomandat Etaj 1 din 5 6.7 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
620.675 €

Suprafata 155 mp An 2025 Semidecomandat Etaj 4 din 5 6.7 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
479.000 €

Carmen Mihaila Zogoreanu ^ Global Home Romania ^ Real Estate ^ Imobiliare : Reprezentare exclusiva ! Comision 0% Cumparator ! O proprietate spatioasa si eleganta, situata in una dintre cele mai apreciate...

Suprafata 119 mp An 2006 Decomandat Etaj 4 din 5 M 14 min. 6.8 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
83.000 €

Avem placerea sa va prezentam o oportunitate rara pentru cei care cauta spatiu, lumina si libertatea de a-si crea locuinta exact asa cum isi doresc – un apartament de 4 camere situat la etajul 10, pe...

Suprafata 60 mp An 1973 Semidecomandat Etaj 10 din 10 M 19 min. 6.9 Km
Bucuresti, 17 Aprilie '26
...
350.000 €

Va oferim spre vanzare o oferta unicat,un apartament cu 2 camere si un apartament cu 3 camere cu curte proprie si 3 locuri de parcare in Popesti Leordeni - Drumul Fermei . Apartamentul cu 2 camere dispune...

Suprafata 122 mp An 2016 Decomandat Etaj parter din 4 7.1 Km
Ilfov, ieri; 18:52
...
149.750 €

oferta 4 camere, confort 1, Decomandat, etaj 3 din 4, supraf. 84 mp, constructie 1976, are 2 bai, si 2 balcoane, renovat recent, cu toate imbunatatirile, bloc anvelopat termic, liber-nelocuit, este la...

Suprafata 84 mp An 1976 Decomandat Etaj 3 din 4 M 8 min. 7.1 Km
Bucuresti, 11 Mai '26
...
331.500 €

Penthouse eficient compartimentat si spatios, cu 4 camere, 3 bai si 2 terase in Complex Avalon Estate, Faza 2. Apartamentul penthouse cu 4 camere tip 4R A are: suprafata construita totala de 203,20 m2;...

Suprafata 119 mp An 2022 Decomandat Etaj 4 din 4 7.2 Km
Avalon Estate Bucuresti, 25 August '25
...
130.000 €

Va prezentam un duplex luminos si spatios, cu 4 camere, situat in Cartierul Verde – Bragadiru, un ansamblu rezidential modern, apreciat pentru liniste, siguranta si acces rapid catre Bucuresti. Locuinta...

Suprafata 120 mp An 2011 Semidecomandat Etaj 3 din 4 7.2 Km
Ilfov, 15 Mai '26
...
238.000 €

Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 4 camere, situat in cadrul proiectului rezidential Horizon City, un ansamblu nou, conceput pentru un stil de viata urban, sigur si confortabil. Apartamentul...

Suprafata 88 mp An 2027 Decomandat Etaj 5 din 11 7.4 Km
...
950.000 €

Cosmin Vasilache • Global Home Romania • Real Estate • Imobiliare • Pipera: Reprezentare Exclusiva - 0% Comision #Imaginile terasei sunt cu scop informativ #Terasa nu este amenajata in prezent NEW...

Suprafata 250 mp An 2021 Decomandat Etaj 5 din 5 7.4 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
223.850 €

Proiect Rezidential in Cartierul Militari Apartament cu 4 camere, 3 bai, 1 terasa, decomandat, 92 mp + terasa de 22 mp, finisat complet, cu posibilitatea de a alege finisajele! FINISAJE & DOTARI: -...

Suprafata 92 mp An 2026 Decomandat Etaj 1 din 3 M 19 min. 7.6 Km
Bucuresti, 15 Mai '26
...
223.850 €

Suprafata 92 mp An 2026 Decomandat Etaj 2 din 3 M 19 min. 7.6 Km
Bucuresti, 16 Mai '26
...
180.000 €

Etaj 5/10 decomandat, amenajat ca in foto. Bloc reabilitat termic, acte ok.Este liber. Este spatios, are 2 bai, balcoane, mobilat si utilat ca in foto. In imediata apropiere se afla, magazine, scoala,...

Suprafata 100 mp Decomandat Etaj 5 din 10 7.6 Km
Bucuresti, 20 Ianuarie '26
...
151.000 €

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita...

Suprafata 99 mp Decomandat Etaj 1 din 11 7.9 Km
Bucuresti, 16 Mai '26
...
178.400 €

Demisol Inalt - Decomandat - Curte proprie/Terasa- Confort termic si fonic - Permite utilizarea in scop Rezidential sau Mixt - activitate birouri /cabinete Va prezentam un apartament cu 4 camere, partial...

Suprafata 83 mp An 2013 Decomandat Etaj demisol din 4 8.1 Km
Bucuresti, 11 Mai '26
...
299.900 €

Apartamentul de 4 camere, exclusivist, este destinat persoanelor ce isi doresc o locuinta care sa le indeplineasca dorintele in ce priveste incadrarea, spatiul generos, luminozitatea si confortul maxim....

Suprafata 130 mp An 2026 Decomandat Etaj 3 din 4 8.1 Km
Antracit Coanda Bucuresti, 16 Mai '26
...
175.500 €

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady. Comision 0%. Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V...

Suprafata 142 mp An 2025 Semidecomandat Etaj 11 din 11 M 15 min. 8.1 Km
Bucuresti, 16 Mai '26
...
156.500 €

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady. Comision 0%. Pret proprietate: -156.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract...

Suprafata 118 mp Decomandat Etaj 1 din 3 8.3 Km
Bucuresti, 16 Mai '26
...
376.000 €

pe una din stradutele linistite cu copaci umbrosi si case, la 10 minute de Parcul Bazilescu si de statia de metrou, este disponibil spre vanzare un apartament spatios situat la parterul unui imobil compus...

Suprafata 170 mp An 2013 Decomandat Etaj parter din 3 M 11 min. 8.3 Km
Bucuresti, 30 Martie '26
...
128.999 €

Vand apartament cu 4 camere decomandat situat pe Strada Rezervelor nr. 70. Apartamentul are o suprafata totala de 87,08 mp. Compartimentare: Living + Bucatarie = 28,48 mp Dormitor 1 = 17,08 mp Dormitor...

Suprafata 87 mp An 2010 Decomandat Etaj parter din 10 8.9 Km
Ilfov, 14 Mai '26
...

apartament 4 camere tip 1 situat in Complex Park Line Residence Pipera-Voluntari. Aici vom construi 9 corpuri de cladire cu regim mic de inaltime unde veti regasi 140 de apartamente cochete, 22 tipuri...

Suprafata 89 mp An 2024 9.6 Km
Park Line Residence Ilfov, 01 Septembrie '25
...

Apartament cu 4 camere tip 4A1, suprafata construita 150.37 mp, (suprafata utila totala 115.66 mp si terasa de 7.09 mp, balcon de 6.24 mp, balcon de 3.00 mp), semidecomandat, cu bucataria deschisa, 3...

Suprafata 150 mp An 2023 Semidecomandat 9.6 Km
IResidence Nord Ilfov, 01 Septembrie '25
...
550.000 €

Apartament exclusivist de 6 camere, suprafata generoasa de 242 mp, situat intr-o zona linistita si eleganta din Bucuresti, pe Strada Sisesti Nr. 225-245. Aceasta locuinta se remarca prin spatiu, confort...

Suprafata 242 mp An 2008 Decomandat Etaj 3 din 4 9.7 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
358.900 €

apartament 4 camere, tip Penthouse, vedere spectaculoasa, acces in terasa generoasa de 147.2 mp din 3 dormitoare si living, geamuri mari vitrate,

An 2023 Decomandat Etaj 7 din 7 9.8 Km
EnVogue Residence Iuliu Maniu Bucuresti, ieri; 14:37
...
335.000 €

Apartament semidecomandat cu 4 camere si 145 mp utili, etaj 3 din 4, intr-un bloc boutique din zona Erou Iancu Nicolae – Baneasa. Potrivit pentru familii sau expati care cauta spatiu, liniste si acces...

Suprafata 145 mp An 2008 Semidecomandat Etaj 3 din 4 10.4 Km
Bucuresti, 04 Mai '26
...
335.000 €

Apartament cu 4 camere pe 145 mp utili, etajul 3 dintr-un bloc boutique de 4 etaje construit in 2008, in zona Erou Iancu Nicolae – Baneasa. Se potriveste celor care cauta spatiu real, compartimentare...

Suprafata 145 mp An 2008 Semidecomandat Etaj 3 din 4 10.5 Km
Ilfov, 09 Mai '26
...
1.386.000 €

Penthouse 5 camere, 358 mp, terasa 84 mp, vedere padure, in Pines Residence, refugiul tau exclusivist in Padurea Baneasa. Situat la ultimul etaj al ansamblului Pines Residence, acest penthouse ofera...

Suprafata 275 mp An 2024 Decomandat Etaj 5 din 6 10.6 Km
Pines Residence Bucuresti, 29 August '25
...

Apartament cu 4 camere in Pipera, situat in ansamblul MyPlace Residence, finalizat in anul 2023. Apartament 501, Scara A, Etajul 5, 4 camere, 372,2 m2 suprafata construita, 12,8 m2 suprafata balcon, 164,2...

Suprafata 373 mp An 2023 Semidecomandat Etaj 1 din 5 10.7 Km
My Place Residence Ilfov, 26 August '25
...
193.000 €

Apartament 4 camere si 2 bai (suprafata construita 123.1 mp), cu o suprafata utila totala de 98,8 mp, din care 84.9 mp utili si 2 balcoane de 6,1 mp respectiv 7,8 mp situat intr-o constructie noua, realizata...

Suprafata 85 mp An 2024 Semidecomandat Etaj 1 din 4 10.7 Km
Victoria Homes Pipera Ilfov, 29 August '25
...
219.200 €

Apartament de vanzare |4 camere 98mp UTILI| Foarte lumimos | Etaj 5/6 | Dormitoare foarte mari | NouFinalizat 2024 | Zona Lac Straulesti, Sector 1, Bucuresti | Cartier sigur (bariere si paza umana permanenta)...

Suprafata 98 mp An 2024 Semidecomandat Etaj 5 din 6 11.2 Km
Atria Urban Resort Bucuresti, 13 Mai '26
...
216.200 €

Apartament de vanzare |4 camere ^ Foarte luminos | Nou- Finalizat 2024 | Zona Lac Straulesti-Mall Colosseum, Sector 1, Bucuresti I Cartier sigur (bariere si paza umana permanenta) I Parcuri I Piscine...

Suprafata 95 mp An 2024 Semidecomandat Etaj 6 din 6 11.2 Km
Atria Urban Resort Bucuresti, 15 Mai '26
...
224.300 €

& Lacul Straulesti Apartament de vanzare |4 camere 100 mp UTILI| Foarte lumimos | Etaj 3 | Dormitoare foarte mari | Nou-Finalizat 2024 | Zona Lac Straulesti, Sector 1, Bucuresti | Cartier sigur (bariere...

Suprafata 100 mp An 2024 Decomandat Etaj 3 din 6 11.2 Km
Atria Urban Resort Bucuresti, ieri; 19:57
...
319.500 €

Va propun spre vanzare apartament cu 4 camere 2 gr. sanitare, suprafata 120 mp. Etaj 9/11, anul 2021, centrala termica, ac, loc de parcare subteran contra cost, semi mobilat. 📍Zona Straulesti New Residence...

Suprafata 120 mp An 2021 Decomandat Etaj 9 din 11 11.3 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
264.900 €

Apartament modern, spatios si luminos – ideal pentru familie Propunem spre vanzare un apartament de 4 camere, excelent compartimentat, situat in zona Platanilor din Greenfield Residence – unul dintre...

Suprafata 89 mp An 2017 Semidecomandat Etaj 1 din 4 12.5 Km
Bucuresti, 04 Mai '26
...
155.000 €

Reprezentare exclusiva vanzator - comision 0% cumparator. Good Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit de 4 camere situat intr-un bloc cu regim mic de inaltime pe strada Floare de Cais...

Suprafata 101 mp An 1980 Decomandat Etaj 1 din 2 14.1 Km
Ilfov, ieri; 20:36
...
109.000 €

Va propunem spre canzare un apartament cu 4 camere situat in Ploiesti Centru - Liceul Mihai Viteazul, Etaj 4/4, decomandat, centrala proprie, necesita renovare, 90 m.p., termopan, bloc constructie 1984,...