Spatii comerciale de inchiriat

Subrubrica: spatii comerciale
...

spatiu comercial 80 mp, vitrina 13 ml, trifazic,

425.1 Km
Bucuresti, 15 Mai '26
...
4.000 €

Spatiu comercial disponibil spre inchiriere in Bucuresti, pe Str. Baba Novac, langa Trattoria Monza si Cinema Gloria. Suprafata – 238.64 mp (compusi din 102.68 mp parter + 37.78 mp subsol + 48.71 mp...

Suprafata utila 238 mp Sp. comercial M 11 min. 425.2 Km
Bucuresti, 15 Mai '26
...
800 €

Proprietar, inchiriez spatiu comercial situat in intersectia Pantelimon - Morarilor, in suprafata de 20 mp, punct sanitar inclus in incinta spatiului respectiv, renovat recent, fatada noua din termopan,...

Suprafata utila 20 mp Sp. comercial 425.4 Km
Bucuresti, 13 Mai '26
...

ICPE SA inchiriaza spatii cu urmatoarele facilitati: - acces facil in incinta ICPE din Splaiul Unirii 313, sector 3, Bucuresti; -spatiile sunt disponibile imediat pentru a fi inchiriate si dispun de iluminare...

Suprafata utila 50 mp Sp. comercial 425.5 Km
Bucuresti, 12 Mai '26
...
1.500 €

Piata Muncii, cladire de birouri, spatiu suprafata 125 mp etajul 2, imobil cu lift, paza, aproape de metrou, pret 1500 euro/ luna, utilitati contorizate separat

Suprafata utila 125 mp Birouri M 9 min. 425.5 Km
Bucuresti, azi; 06:23
...
850 €

Se ofera spre inchiriere spatiu comercial situat la parter, in Sector 4, ideal pentru diverse activitati (salon, birou, cabinet, showroom etc.). 📐 Suprafata utila: 55 mp 🛋 Compartimentare: 2 camere 🚪...

Suprafata utila 55 mp Sp. comercial 425.5 Km
Bucuresti, 11 Mai '26
...
1.800 €

De inchiriat / vandut 18 hale noi a cate 600mp fiecare in Jilava Ilfov. / Suprafata minima de inchiriat 300mp (jumatate de hala). / Toate utilitatile! / Drumuri late si acces TIR din Sos. Giurgiului...

Tur virtual Suprafata utila 10.800 mp 425.6 Km
Ilfov, 15 Mai '26
...
1.100 €

Spatiu comercial stradal – vizibilitate excelenta – trafic pietonal intens intens – Pantelimon, Sector 2 Agentia noastra ofera spre inchiriere un spatiu comercial cu pozitionare stradala foarte buna,...

Suprafata utila 84 mp Sp. comercial M 13 min. 425.7 Km
Bucuresti, 15 Mai '26
...
3.600 €

Apulum94 va ofera spre inchiriere un depozit in zona Afumati cu acces direct din DN2 (Soseaua Bucuresti-Urziceni). Depozitul se afla la cateva sute de metri de complexul comercial Doraly chiar langa benzinaria...

Suprafata utila 585 mp Sp. industrial 425.9 Km
Ilfov, 13 Mai '26
...
800 €

Va oferim spre inchiriere un spatiu comercial de tip HALA sau BIROURI, etaj 1, ideal pentru orice tip de activitate comerciala, situat intr-o zona strategica, zona Basarabia-Republica-Faur. Caracteristici...

Suprafata utila 150 mp Birouri M 7 min. 426.2 Km
Bucuresti, 11 Mai '26
...
950 €

Inchiriez spatiu comercial situat in Titan, in Piata Minis, langa Catena si Superbet, artera pietonala cu vad comercial intens, 45 mp, vitrina 4 ml, grup sanitar propriu, amenajat, 950euro/luna,

Suprafata utila 45 mp Sp. comercial M 12 min. 426.3 Km
Bucuresti, ieri; 16:24
...
4.500 €

Se ofera spre inchiriere spatiu comercial nou, tip hala P+1, amplasat in Pantelimon, str. Viilor nr. 116-118, cu acces facil catre Bucuresti, Soseaua de Centura si zonele logistice din estul capitalei....

Suprafata utila 373 mp Sp. comercial 426.4 Km
Ilfov, 14 Mai '26
...
15.500 €

Hala depozitare si/sau productie situata in imediata apropiere a Bucurestiului cu acces facil din zona Berceni - Drumul Binelui (5 minute de zona LIDL/Kaufland Metalurgiei), zona Giurgiului-Dedeman -...

Suprafata utila 4.000 mp Sp. industrial 426.9 Km
Ilfov, 13 Mai '26
...
4.800 €

Republica platforma industriala hala cu suprafata de 1200 mp, inaltime mare, dotata cu pod rulant capacitate 12 tone, birouri, gr. sanitare, acces tir, auto, locuri parcare auto, tir, spatiu pretabil...

Suprafata utila 1.200 mp Sp. industrial M 3 min. 427 Km
Bucuresti, azi; 06:23
...

Spatiu comercial 390mp, parter si etaj vis-a-vis de metrul Aparatorii patriei

Suprafata utila 390 mp Altele 427.2 Km
Bucuresti, ieri; 10:45
...
1.700 €

proprietar, inchiriez hala 280 mp, Strada Uliesti nr. 11-21, Sector 4 termopane, aer conditionat, centrala proprie, grup sanitar, situata la nivel 1, cu accces scara din curte, fara lift, zona linistita,...

Suprafata utila 280 mp Sp. industrial 427.4 Km
Bucuresti, 12 Mai '26
...
871 €

proprietar, inchiriez spatiu depozitare, tip Hala, suprafata 120 mp, dotat cu baie proprie, si utilitati, strada Uliesti nr. 11-21 sector 4, Bucuresti. Pret 6 euro /mp + TVA. Rog seriozitate.

Suprafata utila 120 mp Sp. industrial 427.4 Km
Bucuresti, 12 Mai '26
...

proprietar, inchiriez spatiu depozitare, tip Hala, suprafata 55 mp, si utilitati, strada Uliesti nr. 11-21 sector 4, Bucuresti. Pret 6 euro/mp + TVA. Rog seriozitate.

Suprafata utila 55 mp Sp. industrial 427.4 Km
Bucuresti, 12 Mai '26
...
1.800 €

Pentru inchiriere: Spatiul de depozitare + birouri + sala de mese + bucatarie + grup sanitar = 250 mp Spatiul de depozitare in exterior, inchis cu gard(tarc) - 180 mp Locuri de parcare pentru 5 autoturisme...

Suprafata utila 250 mp Sp. depozitare 427.4 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
16.335 €

Hala la marginea Bucurestiului, in localitatea 1 Decembrie, cu acces facil prin DN5, Soseaua Giurgiului, la nici 3 km de noul inel de centura A0, cu toate facilitatile si cu tot ce trebuie pentru a desfasura...

Suprafata utila 4.850 mp Sp. industrial 427.4 Km
Ilfov, 13 Mai '26
...
1.150 €

Cauti locul perfect pentru a-ti dezvolta afacerea? Iti oferim un spatiu ideal, amplasat intr-o zona intens circulata, la doar cativa pasi de Piata 1 Decembrie 1918 si Auchan Titan! Detalii Spatiu: -...

Suprafata utila 250 mp Sp. comercial M 17 min. 427.5 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
2.000 €

Inchiriere spatii birouri in Zona Berceni, Strada Dumitru Brumarescu, cu acces la Metrou Dimitrie Leonida si Berceni. Spatiu generos, configurat pentru diverse activitati de birou. Vecinatate cu Soseaua...

Suprafata utila 530 mp Birouri 428 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
3.000 €

Oportunitate de Inchiriere: Hala spatioasa in Zona Berceni Posibilitate Birouri: Oferim optiuni pentru inchirierea de spatii pentru birouri, perfecte pentru administrarea afacerii dvs. si pentru a sprijini...

Suprafata utila 750 mp Sp. industrial 428 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
5.850 €

inchiriere spatiu hala cu suprafata de 900mp inaltime 8-10m usi acces marfa usa pietonala ,depozitul este dotat cu rafturi sau fara in functie de solicitarea clientului - pret 6,5 euro mp+tva si spatiu...

Suprafata utila 900 mp Sp. depozitare 428.1 Km
Bucuresti, azi; 06:23
...
2.030 €

Republica platforma industriala spatii industriale hale cu suprafete de 580mp,1 160mp, 2320mp ,inaltime de 6-7 m, iluminat natural, 2 cai de acces spatii pretabil depozitare, productie, posibilitate pod...

Suprafata utila 580 mp Sp. industrial M 13 min. 428.1 Km
Bucuresti, azi; 06:23
...
1.200 RON

De inchiriat boxa spatioasa – Sector 3, Str. Bratarii 125 Ofer spre inchiriere boxa solida, ideala pentru depozitare, situata la demisolul unui bloc P+3. 🔹 Suprafata: 28 mp 🔹 Constructie zidita (siguranta...

Suprafata utila 28 mp Sp. depozitare 428.3 Km
Bucuresti, 11 Mai '26
...
3.500 €

hala productie/ depozitare + suprafata birouri in zona cu acces facil catre Centura Bucuresti. Suprafata hala- 500 mp avand inaltimea de 5,5 m la care se adauga o suprafata office de 130 mp, amplasati...

Suprafata utila 500 mp Sp. industrial 428.7 Km
Ilfov, 14 Mai '26
...
1.750 €

Probabil cel mai bun pret din bucuresti! 2,5 euro/mp! Spatiu depozitare si/sau productie si birouri in incinta IMGB in zona portii 3. / Toate utilatile, curent trifazic, acces tir, parcare pentru 5...

Suprafata utila 700 mp 428.7 Km
Bucuresti, 04 Mai '26
...
2.500 €

Societate imobiliara ofera in Popesti Leordeni, hale industriale cu suprafete intre 500 si 1000 mp. Halele sunt construite pe structura metalica, fundatie de beton si cu inchideri perimetrale din panouri...

Suprafata utila 500 mp Sp. industrial 428.8 Km
Ilfov, 15 Mai '26
...
2.178 €

Hala 360mp, grup sanitar, loc de odihna si parcare. Spatiul se preteaza pentru depozit, productie, service. Exclus intermediari.

Suprafata utila 360 mp Sp. depozitare 429 Km
Bucuresti, 29 Aprilie '26
...
3.300 €

Teren Intravilan Construibil de inchiriat amplasat in comuna Pantelimon vis a vis de Selgros. Zona mixta cuprinsa intre Str Biruintei si Sos Cernica. Terenul are o suprafata totala de 3300 mp si deschidere...

Suprafata utila 3.300 mp 429.1 Km
Ilfov, 15 Mai '26
...
2.200 €

Inchiriere hala industriala – Pantelimon, Centura Hala industriala disponibila imediat, ideala pentru depozitare, logistica sau productie usoara, situata excelent in zona Pantelimon. Suprafata hala: 480...