Terenuri de vanzare

Subrubrica: teren
...
900.000 €

Compania Imobiliara Apulum 94 va propune un teren situat stradal pe Soseaua Alexandriei- langa Pasarela Bragadiru, in apropiere de centura. Terenul are 2 deschideri, fiind cu iesire la doua drumuri....

Suprafata 5.000 mp Intravilan Deschidere 17 ml 28.9 Km
Ilfov, 04 Mai '26
...
34.500 €

🌲 The Forest Collection – Loturi de vis in Ciofliceni – Snagov COTA DE DRUM DE 87,5 MP ESTE INCLUSA IN PRET ! I. Lotul are 500 mp si cota de drum in proprietate de 87,5 mp . ( AVEM DISPONIBILE SI LOTURI...

Suprafata 500 mp Intravilan Deschidere 25 ml 28.9 Km
Ilfov, ieri; 09:43
...
10.750.000 €

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un teren situat pe Bd Timisoara , in zona Cet Vest. Terenul are acces la un drum de 10 m latime si are 2 deschideri la acest drum. Exista urbanism valabil in scopul...

Suprafata 43.000 mp Intravilan 28.9 Km
Bucuresti, 06 Mai '26
...
42.900 €

Va propun spre cumparare un teren situat in intravilanul localitatii 1 Decembrie, in apropiere de Bucuresti, la mica distanta de intersectia dintre A0 si DN5, in apropiere de padure. Terenul este pretabil...

Suprafata 1.430 mp Intravilan Deschidere 14 ml 29 Km
Ilfov, 06 Mai '26
...
2.075.999 €

superinvestitie capabil de profit ridicat de peste 1 Milion Euro obtinut rapid in maximum 2 ani, POT 80, CUT 2, Hmax 25 m. Direct proprietar, comision 0, vis a vis de Leroy Merlin cu deschidere direct...

Suprafata 3.460 mp Intravilan Deschidere 14 ml 29 Km
Bucuresti, azi; 15:09
...
56.800 €

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un teren situat in Bragadiru, strada Toamnei, in apropiere de Prelungirea Ghencea. Terenul este situat pe un drum de servitute din strada Toamnei, are o suprafata...

Suprafata 355 mp Intravilan Deschidere 16 ml 29 Km
Ilfov, 05 Mai '26
...
99.990 €

agentie imobiliara vinde in exclusivitate, teren intravilan, pozitionat stradal, langa raul Ciorogarla, ocazie, oferta reala, unica, teren cu posibilitate parcelare, chiar la drumul principal, langa statie...

Suprafata 2.000 mp Intravilan Deschidere 19 ml 29.1 Km
Ilfov, 09 Mai '26
...
178.000 €

Vand teren 1000 mp in Orasul Chitila. Toate utilitatile sant la locatie, curent, gaze, canalizare, apa.

Suprafata 1.000 mp Intravilan Deschidere 40 ml 29.1 Km
Ilfov, ieri; 17:06
...
175 €

Se vand 4 loturi de teren a cate 327 mp, pe str Sergent Ilie Petre,in zona construibila de P+4+M. Terenul este inconjurat de blocuri. Utilitati langa teren. Aproape de statie STB. Pretabil pt constructie...

Suprafata 1.308 mp Intravilan Deschidere 17 ml 29.1 Km
Ilfov, 06 Mai '26
...
7.540.000 €

se vinde teren 20.000 mp intravilan construibil, situat langa platforma comerciala Militari, la 900 metri de bulevardul Iuliu Maniu, cu acces direct, Suprafata 20.000 mp Intravilan Deschidere 78 ml 7.540.000...

Suprafata 20.000 mp Intravilan Deschidere 78 ml 29.2 Km
EnVogue Residence Iuliu Maniu Bucuresti, azi; 14:38
...
42.000 €

Va propun spre cumparare un teren de 1300mp cu front stradal de 11 metri la strada Fagului (strada asfaltata unde avem si gaze si curent electric). Terenul este la 700ml de padure si la 7 minute de mers...

Suprafata 1.300 mp Intravilan Deschidere 11 ml 29.2 Km
Ilfov, 06 Mai '26
...
128.100 €

vis a vis de "Complexul Lagoo", ofer spre vanzare teren intravilan - construibil, in suprafata de 1281mp, deschidere 10metri la Lacul Snagov. Terenul este situat intr-o zona rezidentiala in continua dezvoltare,...

Suprafata 1.281 mp Intravilan Deschidere 10 ml 29.3 Km
Ilfov, 09 Mai '26
...
100 €

teren intravilan de vanzare situat in Corbeanca - Sat Tamas avand o suprafata de 750 mp cu o deschidere de 25 ml, utilitati la strada,

Suprafata 750 mp Intravilan Deschidere 25 ml 29.3 Km
Ilfov
...
28 €

Vand teren intravilan 4000 mp, deschidere 11ml, stradal pe DJ101 intre Magurele si Darasti-Ilfov, aproape de A0, pe viitorul drum Magurele Expres( Drum Radial 10), 28 E/mp

Suprafata 4.000 mp Intravilan Deschidere 11 ml 29.3 Km
Ilfov, azi; 10:45
...
70.000 €

Va propunem spre achizitie un teren intravilan situat in localitatea Snagov, Ghermanesti, intr-o zona linistita si bine dezvoltata, ideala pentru constructia unei locuinte sau ca investitie. Terenul are...

Suprafata 1.000 mp Intravilan Deschidere 16 ml 29.4 Km
Bucuresti, 28 Aprilie '26
...
471.900 €

Teren. 3900 mp, intravilan, cu o pozitionare excelenta, in Bragadiru cu acces rapid din Soseaua Alexandriei. Forma terenului este dreptunghiulara, cu 3 fronturi stradale (total 170 ml). Strada este asfaltata,...

Suprafata 3.900 mp Intravilan Deschidere 170 ml 29.4 Km
Ilfov, ieri; 11:18
...
56.800 €

Suprafata 355 mp Intravilan Deschidere 16 ml 29.4 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
25.000 €

Teren 524 mp cu 26ml deschidere, aproape de utilitati (curent electric si gaz), numar postal - Strada Piersicilor Nr. 6A- si certificat de urbanism, se poate construi casa P+2 cu un procent de ocupare...

Suprafata 524 mp Intravilan Deschidere 26 ml 29.5 Km
Ilfov, 09 Mai '26
...
25 €

14 km de Bucuresti, Copaceni, Ilfov, Str. Troitei, 2371 mp, deschidere 15,78 ml, cadastru, intabulare proprietar,

Suprafata 2.371 mp Intravilan Deschidere 16 ml 29.5 Km
Ilfov, 07 Mai '26
...
85.500 €

Vand parcela teren de 855 mp, cu PUZ aprobat, si valabil, pentru constructie rezidentiala/mixta.

Suprafata 855 mp Intravilan Deschidere 37 ml 29.6 Km
Ilfov, 03 Martie '26
...
49.900 €

Vanzare parcela teren de 499 mp, cu PUZ aprobat, si valabil, pentru constructie rezidentiala/mixta.

Suprafata 499 mp Intravilan Deschidere 24 ml 29.6 Km
Ilfov, 05 Martie '26
...
252.000 €

Ciofliceni ofer spre vanzare teren intravilan in suprafata de 6335mp., deschidere 18metri la drum asfaltat. Terenul este situat intr-o zona ce se afla in continua dezvoltare. Imobilul dispune de utilitati...

Suprafata 6.300 mp Intravilan Deschidere 18 ml 29.7 Km
Ilfov, 09 Mai '26
...
32.000 €

In localitatea Ciofliceni din comuna Snagov, pe strada Serban Cantacuzino, sunt disponibile la vanzare loturi de casa cu suprafete cuprinse intre 504 mp si 670 mp. Cateva loturi au deschidere la str....

Suprafata 530 mp Intravilan Deschidere 27 ml 29.7 Km
Ilfov, 30 Martie '26
...
195 €

Teren Intravilan Chitila Teren Intravilan utilitati la poarta Chitila Str. Libertatii 3 883 m4 total(2A) 195 euro m4 Direct Proprietar

Suprafata 883 mp Intravilan Deschidere 13 ml 29.8 Km
Ilfov, 08 Mai '26
...
68.999 €

vanzare teren 800 mp in localitate Ostratu, Corbeanca, intravilan, cu deschidere 16 m, acces asfalt, drum servitute, zona in dezvoltare, teren imprejmuit, cartier vile la 20 m distanta, Suny Garden, liniste...

Suprafata 799 mp Intravilan Deschidere 16 ml 29.8 Km
Ilfov, azi; 13:18
...
25.025 €

Va propun spre cumparare un teren de 715mp situat la 200ml de Centrul de Hipism Equestria cu acces facil spre Clubul de Golf, Therme Bucuresti, Snagov Plaza si Zona Comerciala DN1ValueCenter (Carrefour,...

Suprafata 715 mp Intravilan Deschidere 29 ml 29.9 Km
Ilfov, 06 Mai '26
...
50.000 €

Se ofera spre vanzare un teren intravilan cu potential imens in Snagov cu suprafata de 995 mp cu utilitati – Viitorul tau incepe aici, langa lac si padure. Descopera oportunitatea de a construi visul...

Suprafata 995 mp Intravilan Deschidere 10 ml 29.9 Km
Ilfov, ieri; 18:37
...
280.000 €

Dezvoltam localitatea 1 Decembrie din Ilfov. Va propunem spre cumparare un teren situat la 10 de minute de Bucuresti, in localitatea 1 Decembrie, un teren cu acces facil din DN5 - Soseaua Giurgiului,...

Suprafata 9.313 mp Intravilan Deschidere 91 ml 29.9 Km
Ilfov, azi; 12:39
...
80 €

intravilan, proprietar, 5.000 mp (dimensiuni 248 m x 20 m), negociabil

Suprafata 5.000 mp Intravilan Deschidere 20 ml 29.9 Km
Ilfov, 06 Mai '26
...
109.900 €

teren 1.570 mp la strada principala, dubla deschidere, Ciofliceni - Snagov! In mijlocul localitatii Ciofliceni, chiar la strada principala, colt cu un drum pietruit lat de 11 m, este disponibil la vanzare...

Suprafata 1.570 mp Intravilan Deschidere 23 ml 29.9 Km
Ilfov, 05 Mai '26
...
100 €

langa Farmexpert si vis-a-vis de Tehnologica Radion, teren intravilan industrial in suprafata de 1.420 mp, deschidere de 38 m, certificat de urbanism pentru hala si birouri,

Suprafata 1.420 mp Intravilan Deschidere 38 ml 29.9 Km
Ilfov, 29 Aprilie '26
...
60.000 €

ofer spre vanzare teren intravilan construibil, avand o suprafata de 1100mp, deschidere 47 metri la strada . Imobilul dispune de toate utilitatile (apa, gaz, curent electric, canalizare) in fata terenului....

Suprafata 1.100 mp Intravilan Deschidere 47 ml 29.9 Km
Ilfov, 09 Mai '26
...
52.000 €

Va propun spre cumparare o suprafata de 1137 mp, un teren perfect pentru a construi un imobil cu o curte decenta. Terenul se afla pe strada Fagului, la 5 ml de gaz si curent electric, deci usor de bransat...

Suprafata 1.137 mp Intravilan Deschidere 30 ml 29.9 Km
Ilfov, 05 Mai '26
...
320.000 €

5000mp cu 25 de metri deschidere la Drum Principal in localitatea 1 Decembrie din judetul Ilfov. Terenul este compus din 3 parcele alaturate plus o cale de acces, total 4 loturi de teren care se vand...

Suprafata 5.000 mp Intravilan Deschidere 25 ml 29.9 Km
Ilfov, azi; 13:19
...
120.000 €

Se vinde lotul de la strada in suprafata de 1478 mp plus cota de drum de 188mp, total peste 1660 mp in acte, cu 21 de metri deschidere la Drum Principal (+ 4 ml daca se achizitioneaza si alte doua loturi...

Suprafata 1.478 mp Intravilan Deschidere 21 ml 29.9 Km
Ilfov, azi; 13:34
...
35.000 €

Propunem spre Vanzare un Teren de 2500mp cu deschidere de 12.5m la drum, aflat in apropierea Parcului Logistic, cu acces din strada Rudeni (in dreptul benzinariei Petrom). Terenul apartine de Dragomiresti-Vale...

Suprafata 2.500 mp Extravilan Deschidere 13 ml 30 Km
Ilfov, ieri; 21:06
...
85 €

Teren intravilan, 1.500 mp, latime 20 m , drum de acces 6 m, liber, utilitati: curent electric si gaze. Apa si canalizare in lucru. Pret 85 euro/mp

Suprafata 1.500 mp Intravilan Deschidere 6 ml 30 Km
Ilfov, 08 Mai '26
...
155.000 €

Va propun un teren de colt, cu doua frontrui stradale, un front stradal la un drum principal de peste 40ml si un al doilea front stradal la un drum secundar neamenajat de peste 100ml. La nici 14 minute...

Suprafata 5.110 mp Intravilan Deschidere 41 ml 30 Km
Ilfov, 06 Mai '26
...

Vand teren intravilan suprafata 3.600 mp (strada Stejarului, localitatea Copaceni, jud. Ilfov), 20 de minute de Bucuresti. Acces drum asfaltat, cadastru/ intabulare. Posibilitate racordare curent electric,...

Suprafata 3.600 mp Intravilan Deschidere 20 ml 30.1 Km
Ilfov, azi; 08:21
...
118.000 €

Exact la intrare in Tancabesti, foarte la 300 ml de DN,strada linistita, dubla deschidere strada si lac Are doar curent tras,restul gaz ,apa si canalizare sunt in poarta

Suprafata 1.012 mp Intravilan Deschidere 12 ml 30.2 Km
Ilfov, azi; 14:39
...

teren DN str Marin Sorescu langa padure, 500 mp, cu utilitati in fata terenului, sunt doar vile construite in zona, cartier select

Suprafata 500 mp Intravilan Deschidere 30 ml 30.2 Km
Ilfov, azi; 07:46
...
125.000 €

Hanul Lupului, Izvorani Snagov, teren intravilan 6.200 mp, d-26 ML, pret 20 E/mp, cf, toate utilitatile, pozitie excelenta, pret 125000 euro, rugam maxima seriozitate, comision agentie 3950 E+ TVA facturabili,...

Suprafata 6.200 mp Intravilan Deschidere 18 ml 30.2 Km
Ilfov, azi; 08:29
...
969.215 €

Se vinde teren intravilan de 5735mp in Ghermanesti pe strada Tismana, cu deschidere de 31 metri la drum, situat intr-o zona linistita, la 20 de metri fata de lacul Snagov. Terenul este ideal pentru dezvoltare...

Suprafata 5.735 mp Intravilan Deschidere 31 ml 30.2 Km
Ilfov, 27 Aprilie '26
...
33 €

Proprietar vand teren in Snagov stradal cu deschidere 20 ml la sosea, intravilan, certificat de urbanism recent, pretabil atat rezidential (casa de locuit) cat si comercial (ansamblu rezidential, benzinarie,...

Suprafata 1.850 mp Intravilan Deschidere 20 ml 30.2 Km
Ilfov, 08 Mai '26
...
55 €

Teren intravilan 2000 mp. Este situat in Ghermanesti in apropiere se Lidl. Are gaze la strada, canal, apa. Pozitie excelenta. Acte ok. Este situat intre case. Sunati acum, pozitie excelenta! 55 euro/mp

Suprafata 2.000 mp Intravilan Deschidere 18 ml 30.2 Km
Ilfov, 24 Februarie '26
...
190 €

🌿 Teren exclusivist de vanzare – Lac Snagov 🌿7.000 mp | Deschidere lac 25 m | Deschidere strada 30 m. O oportunitate rara de investitie pe malul lacului Snagov, intr-o zona selecta, ideala pentru dezvoltare...

Suprafata 7.000 mp Intravilan Deschidere 20 ml 30.2 Km
Ilfov, azi; 10:18
...
165.000 €

Va propun spre cumparare un teren de 5000 mp situat la 15-20 minute de capitala, in localitatea Copaceni din Ilfov. Terenul este situat la intrarea in localitate si beneficiaza de toate caracteristicile...

Suprafata 5.000 mp Intravilan Deschidere 30 ml 30.3 Km
Ilfov, 06 Mai '26
...
314.325 €

Teren 4.191 mp cu deschidere directa la lac – Corbeanca (Ostratu) ✔ 0% comision pentru cumparator Unul dintre putinele terenuri din zona cu iesire directa la lac + utilitati deja existente — gata pentru...

Suprafata 4.191 mp Intravilan 30.3 Km
Ilfov, 08 Mai '26
...
35.000 €

Teren de 2200mp cu deschidere de aproape 14 la doua drumuri, teren intravilan, teren situat in proximitatea noului cartier de case din zona strazii Taberei din localitatea Darasti-Ilfov, teren situat...

Suprafata 2.200 mp Intravilan Deschidere 14 ml 30.4 Km
Ilfov, 07 Mai '26
...
46.000 €

ofer spre vanzare teren intravilan construibil, avand o suprafata de 939mp., deschidere 57.4 metri, adancime 16 metri. Terenul este situat pe strada Taberei, strada asfaltata si in continua dezvoltare....

Suprafata 939 mp Intravilan Deschidere 57 ml 30.5 Km
Ilfov, 09 Mai '26
Articole recomandate
Randament și amortizare in imobiliare

Ce înseamnă și cum se calculează randamentul unei investiții imobiliare; Ce randament e bun; Cum se...

10.02.2026 Imobiliare 5.805
Programul Casa Verde 2023 - Cum obții bani de la stat pentru panouri fotovoltaice

Ce e nou în Casa Verde Fotovoltaice 2023; Pentru ce se dau cei 20.000 de lei de la fondul de mediu;...

30.03.2023 Utile 22.138
Ce fonduri europene sunt disponibile până în 2027 și cum facem să le cheltuim

Ce finanțări există, cine le poate primi, cum ceri bani de la Comisia Europeană, cât durează să obții...

15.02.2024 Utile 39.476

Descopera cele mai bune oferte de vanzari terenuri in Bucuresti si toata Romania