et. 5/5 + mansarda, apartament cu 3 camere, tip duplex, deosebit, cf.1, dec., 70 mp, centrala termica, bucatarie open, balcon, 2 bai, bloc 1986, renovat, mobilat si utilat nou, ideal investitie, vedere...
Apartament 3 camere, 75 mp, renovat integral, Soseaua Colentina – stradal Va propun spre vanzare un apartament de 3 camere, decomandat, cu o suprafata generoasa de 75 mp, amplasat stradal pe Soseaua...
REF06B4408 Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in zona 13 Septembrie, intr-un imobil construit in anul 2010, disponibil la etajul 1 din 5. Spatiul de zi este...
Se vinde un apartament unic situat in zona lacul Tei la 2 min de Parcul Circului, metroul Stefan cel Mare la 15 min, vedere mixta si catre parc si pe spate, etaj 1/8, intr un bloc reabilitat retras construit...
Ap. 3 camere confort doi circular fara nicio imbunatatire necesita renovare totala liber toate actele in regula se accepta credit este situat la etajul patru din 10 constructie 1976
ap situat la 2,3 km Unirii, langa Liberty Mall -Jumbo, 3 camere etaj 8/ partial 9- semidecomandat, 72mp, vedere stradala, centrala termica proprie, blocul este anvelopat, vecini civilizati, acces rapid...
REF05B4719 Va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Aparatorii Patriei, intr-un imobil construit in anul 2010, disponibil la etajul 1 din 3, cu o suprafata...
Galaxy Imob va propune spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat, situat in zona Colentina - Doamna Ghica, pe Aleea Sinaia, vis a vis de Parcul Plumbuita, intr-o zona linistita si bine conectata...
REF04B4645 Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 2. Suprafata utila este de aproximativ 65 mp. Proprietatea beneficiaza de o compartimentare eficienta, iar finisajele...
2/8, cf. 1, dec, 71 mp, 1 baie, cu geam de aerisire, vedere mixta, bloc reabilitat termic, 3 balcoane, deosebit, pozitie buna, randul 2 de blocuri, liniste, 2 debarale, fara imbunatatiri, doar termopan,...
Estate Network va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat la etajul 2 intr-un imobil cu regim de inaltime P+3 etaje din strada Popa Tatu nr. 50. Suprafata...
Va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, cu o terasa cocheta de 24 mp, disponibil la etajul 1, intr-o vila cu regim de inaltime D+P+2E, construita in anul 1935, situata pe strada Grigore Alexandrescu,...
Apartament 3 camere decomandat | Doamna Ghica | Etaj superior | Complet pregatit pentru mutare Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in zona Doamna Ghica, intr-un imobil solid construit...
Bloc reabilitat termic situat in planul 2, la 5 min de Parcul Tei, ap. 3 camere cu centrala termica proprie, fiind independent energetic, dec, 66 mp, 2 balcoane, orientare sud-vest, baie cu fereastra,...
Apartament 3 camere - et. 2 decomandat, 66mp, vedere stradala, balcon pe toata lungimea apartamentului, un singur grup sanitar, vecini linistiti, fara imbunatatiri, necesita renovare, bloc reabilitat,...
REF06B4670 Apartament cu 3 camere situat in zona 13 Septembrie, intr-un imobil nou finalizat in 2024, construit la standarde premium, unde diferenta se vede in calitatea executiei
Maior Vasile Bacila, stradal, 7 minute Sos Colentina, Parc Plumbuita, centrala termica, etaj 1/4, cf. 1 dec., 68 mp, bloc 1986 reabilitat termic, pe mijloc,vedere mixta, 2 bai, orientare E-V, baie mare...
REF04B4196 Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere, situat intr-un bloc la etajul 2 din 10. Suprafata utila este de 65 mp, iar compartimentarea este semidecomandata. Apartamentul are un living...
Cauti un apartament cu 3 camere, cu parcare asigurata, intr-un imobil micut cu putini vecini, pozitionat intr-o zona linistita, cu acces rapid spre Bucuresti? A da, si cu Comision 0% Cumparator? :) Fie...
Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence - 8-10 min. Metrou Nicolae Teclu, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon...
Vand apartament 3 camere decomandat situat pe Calea Ferentari in apropiere de Calea Rahovei. Blocul este construit in anul 1986 si este reabilitat termic. Apartamentul este dispus stradal, la etajul 2,...
Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, avand o suprafata utila de 67 mp, situat intr-un imobil construit in anul 1969, la etajul 4 din 4. Proprietatea este semidecomandata si beneficiaza de...
Proprietar vand apartament 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 7/8, intr-un bloc solid construit in 1985, bloc anvelopat. Suprafata: 64 mp utili / 67 mp total. Compartimentare: 2 dormitoare, living...
Aproape Parcul Circului, etaj 1/10, cf. 1 dec., 69 mp., bloc 1976 reabilitat termic fara risc seismic, pe mijloc, orientare sud-est, balcon spatios pe tot apartamentul, baie cu fereastra, necesita renovare,...
Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin...
langa Hotel Sir, 3 statii stb, metrou Obor, etaj 6/11, cf. 1 dec., 70mp, bloc 1977 reabilitat termic fara risc seismic, pe mijloc, orientare st, vedere deschisa, scara curata, imb., g, f, p, termopan,...
REF03B4676 Vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, pozitionat intr-o zona excelenta din Sectorul 5, zona Sebastian. Apartamentul este idealpentru locuit,
Agentia Imobiliara Apulum 94, va propune De vanzare apartament cu 3 camere situat pe malul lacului Plumbuita in cartierul Colentina. Este situat la etajul 3 retras intr-o cladire de 3 etaje cu cate...
VB1925914 Vectorial Broker va prezinta un apartament de 3 camere in Doamna Ghica, reper Parc Doamna Ghica, confort 1 decomandat, avand 65 mp, cu 1 baie cu aerisire naturala fara balcon. Apartamentul este...
apartament situat in zona Berceni – Straja, pe strada Gradistea, compus din 3 camere, cu o suprafata utila de aproximativ 65 mp. Locuinta dispune de imbunatatiri clasice, fiind ideala pentru personalizare...
Un apartament echilibrat, corect compartimentat, situat intr-o zona matura a orasului, cu unul dintre cele mai importante avantaje pentru viata de zi cu zi: accesul direct catre parc. Proprietatea este...
Compania imobiliara Apulum94 va propune un apartament in vila situat in zona Cotroceni- in apropiere de Biserica Sf Elefterie. Zona este foarte usor accesibila avand in apropiere metrou, statie stb, parc,...
particular, vand apartament cu 3 camere semidecomandat, etaj 8/8, zona sector 2, str. Teiul Doamnei nr. 15, suprafata totala 74 metri patrati. Pret 140.000 euro. Tel: 0744.433.465;
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady. Comision 0%. Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA...
Apartament 3 camere decomandat, 68 mp – Rahova / Sebastian (zona BRD – ING) Bucurestii Vechi Si Noi, va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat, cu suprafata de 68 mp, situat in intersectia...
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro. Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady. Comision 0%. Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari:...
apartament 3 camere, etaj 3/4, decomandat, bloc reabilitat, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, balcon. Se vinde mobilat si utilat. Toate actele la zi. Neg.,
Vectorial Broker va prezinta un apartament de 3 camere in Tei, reper Parcul Tei, confort 1 decomandat, avand suprafata de 75 mp, cu 1 bae cu aerisire si 1 balcon generos ce se intinde pe toata suprafata...
🏡 Apartament elegant 3 camere cu terasa generoasa – Lacul Tei, vis-a-vis de parc 🌳 Va prezentam spre vanzare un apartament elegant si luminos, situat la etajul 1/10, an 1978, intr-un imobil din Bd. Lacul...
Pallady - metrou Teclu - V. Brauner Direct dezvoltator - Comision 0% Pozitionare: zona Titan- Pallady Tip imobil - P+12 etaje, apartament 3 camere decomandat – etaj 2 Suprafata - 98 mp, 2 balcoane Utilitati...
Proprietar vand apartament 3 camere decomandat, stradal (Sos. Oltenitei nr. 15) inainte de Lidl. Apartament situat la etajul 2/4, intr-un bloc din 2011, foarte bine intretinut, cu lift si acces cu bariera....