Terenuri de vanzare

Subrubrica: teren
...
47.974 €

Te trezesti dimineata cu aerul rece al padurii care iti mangaie fata, iar soarele se strecoara printre coroanele copacilor ca o promisiune. Acest teren de 2822 mp, situat in satul Cocani, este o foaie...

Suprafata 2.822 mp Intravilan Deschidere 144 ml 133.8 Km
Dambovita, 02 Mai '26
...
56.800 €

The Forest Collection 2 – Loturi de vis in Ciofliceni – Snagov DESCHIDERE LA DRUM 25ML !!! Pretul afisat este pentru 800 mp. Pentru achiztia suprafetei totale de 1600 mp pretul se reduce la 107000 euro....

Suprafata 800 mp Intravilan Deschidere 25 ml 133.8 Km
Ilfov, 20 Mai '26
...
34.500 €

🌲 The Forest Collection – Locatie de vis in Ciofliceni – Snagov COMISION 0% IN PRETUL AFISAT ESTE INCLUSA COTA DE DRUM DE 80 MP ! I. Loturi de 500 mp II. Utilitati: Gaz natural si curent electric...

Suprafata 500 mp Intravilan Deschidere 25 ml 133.9 Km
Ilfov, 20 Mai '26
...
34.500 €

🌲 The Forest Collection – Loturi de vis in Ciofliceni – Snagov Cota de drum de 87,5 mp este inclusa in pret! I. Lotul are 500 mp si cota de drum in proprietate de 87,5 mp si se afla la asfalt in prima...

Suprafata 500 mp Intravilan Deschidere 20 ml 133.9 Km
Ilfov, 20 Mai '26
...
34.500 €

🌲 The Forest Collection – Loturi de vis in Ciofliceni – Snagov COTA DE DRUM DE 87,5 MP ESTE INCLUSA IN PRET ! I. Lotul are 500 mp si cota de drum in proprietate de 87,5 mp . ( AVEM DISPONIBILE SI LOTURI...

Suprafata 500 mp Intravilan Deschidere 25 ml 133.9 Km
Ilfov, 20 Mai '26
...
15.000 €

ofer spre vanzare un teren de 520 mp dintre care 449 intravilan. Lotul este amplasat intr-un cartier nou si linistit. Se vinde cu proiect si autorizatii achitate si valabile. Pentru mai multe detalii,...

Suprafata 520 mp Intravilan Deschidere 21 ml 134.1 Km
Dambovita, 17 Mai '26
...
90.000 €

Vand 3009 mp teren padure intravilan, la sosea, situat la 3 km distanta de Domeniul schiabil Transalpina, zona Puru. Ideal pentru casa de vacanta, camping, pensiune, hotel, benzinarie, fiind la 3 km de...

Suprafata 3.009 mp Intravilan Deschidere 15 ml 134.4 Km
Valcea, 18 Mai '26
...
25.025 €

Va propun spre cumparare un teren de 715mp situat la 200ml de Centrul de Hipism Equestria cu acces facil spre Clubul de Golf, Therme Bucuresti, Snagov Plaza si Zona Comerciala DN1ValueCenter (Carrefour,...

Suprafata 715 mp Intravilan Deschidere 29 ml 135.4 Km
Ilfov, 20 Mai '26
...
281.000 RON

Vand teren intravilan in centrul satului Vizuresti, la strada principala, pe proprietate este casa inca locuibila, gradina si curte.

Suprafata 1.234 mp Intravilan Deschidere 15 ml 135.5 Km
Galati, 19 Mai '26
...
12.800 €

Loturi de teren amplasate intr-o zona verde protejata, intre doua paduri, intr-un cadru natural, langa Bucuresti, la 16 km de Soseaua de Centura. Liniste, aer curat si intimitate, intr-o zona in plina...

Suprafata 800 mp Intravilan Deschidere 20 ml 136 Km
Dambovita, ieri; 15:36
...
144.060 €

Va prezint un teren ideal pentru case de 2262 mp + cota de drum in proprietate 678 mp, cu deschidere de 25 ml la drumul principal si 90,27 ml la drumul de servitute, situat intr-o zona in plina dezvoltare...

Suprafata 2.940 mp Intravilan Deschidere 90 ml 136.5 Km
Ilfov, 20 Mai '26
...
85 €

Pret teren – 95 euro/mp. Oferta speciala – 10 euro/mp reducere pentru plata integrala – Pret final 85 euro/mp. Vand teren intravilan situat in Saftica, pe strada Padurii, in suprafata de 1470 mp. Terenul...

Suprafata 1.470 mp Intravilan Deschidere 24 ml 137.1 Km
Ilfov, 15 Aprilie '26
...
217.760 €

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un teren de 5444 mp situat in satul Saftica, Comuna Balotesti pe strada Albinelor. Accesul catre teren se face din DN pe un drum pietruit si este o zona noua in...

Suprafata 5.444 mp Agricol Deschidere 31 ml 137.3 Km
Ilfov, 19 Mai '26
...

teren intravilan suprafata 64.228mp, detalii la telefon

Suprafata 64.228 mp Intravilan 137.4 Km
Neamt, ieri; 18:36
...

teren intravilan suprafata 40.224 mp, detalii la telefon,

Suprafata 40.224 mp Intravilan Deschidere 30 ml 137.4 Km
Neamt, ieri; 19:33
...

teren intravilan suprafata 41.097 mp, detalii la telefon;

Suprafata 41.097 mp Intravilan Deschidere 30 ml 137.4 Km
Neamt, ieri; 19:30
...
65.000 €

Vand teren la 350 de metri de intrarea in sensul giratoriu de la iesirea din Bogdan Voda - Roman Suprafata: 5.000 mp Deschidere: 40 metri liniari

Suprafata 5.000 mp Intravilan Deschidere 40 ml 137.4 Km
Bacau, 11 Mai '26
...
150.000 €

Terenul de afla pe D.N.73 Bucuresti-Pitesti, 500 ml, in dreapta spre Poienarii de Muscel, in loc. Draghici, sosea asfaltata, 50 ml deschidere, cu cadastru, intabulare, unic proprietar. Zona pitoreasca,...

Suprafata 10.400 mp Intravilan Deschidere 50 ml 137.5 Km
Arges, 21 Mai '26
...
129.500 €

Va prezentam un teren intravilan de 5000 mp in sat Dumbraveni, comuna Balotesti. Cel mai mic pret pe mp. Se afla la nici 4 km atat de Therme cat si de Edenland. Terenul este perfect pentru cei ce doresc...

Suprafata 5.000 mp Intravilan Deschidere 22 ml 137.9 Km
Ilfov, 21 Mai '26
...
45.000 €

Teren intravilan ideal pentru constructia unei case P+1, situat intr-o zona in plina dezvoltare, pe Strada Armoniei nr. 480. **Caracteristici teren:** * Suprafata totala: 884 mp * Front stradal: 18...

Suprafata 884 mp Intravilan Deschidere 18 ml 138.2 Km
Dambovita, 14 Mai '26
...
60.000 €

Galaxy Imob va propune spre vanzare un teren intravilan de 400 mp in Crevedia, Judetul Dambovita, amplasat intr-o zona linistita si cu acces direct la lac, ideal pentru constructia unei case de vacanta...

Suprafata 400 mp Intravilan Deschidere 15 ml 138.5 Km
Dambovita, 12 Mai '26
...
24.000 €

Vand: 3 terenuri in comuna Parincea - 1 HA teren extravilan, pe ses Milesti, comuna Parincea - pret: 10.000 Euro - 0,5 HA intravalian Parincea - pret: 8.000 euro - 0,5 HA extravilan, Ursoaia, comuna...

Suprafata 20.000 mp Intravilan Deschidere 200 ml 138.7 Km
Bacau, 18 Mai '26
...
126.750 €

Va prezentam un teren agricol de 16.900 mp (1,69 hectare) perfect pozitionat in comuna Gradistea, zona de sud a Bucurestiului, intr-un cadru natural privilegiat, aproape de Manastirea Sfantul Nicolae...

Suprafata 16.900 mp Agricol Deschidere 39 ml 138.7 Km
Giurgiu, 02 Mai '26
...
295.000 €

Teren 4.191 mp cu deschidere directa la lac – Corbeanca (Ostratu) ✔ 0% comision pentru cumparator Unul dintre putinele terenuri din zona cu iesire directa la lac + utilitati deja existente — gata pentru...

Suprafata 4.191 mp Intravilan 138.8 Km
Ilfov, 21 Mai '26
...
49 €

Ilfov, strada Nuferilor, teren intravilan 1000 mp /15m. Toate facilitatile: apa, gaze, canal, curent, drum asfaltat. Cca 250 m pana la lacul Caldarusani.

Suprafata 1.000 mp Intravilan Deschidere 15 ml 139 Km
Ilfov, ieri; 14:04
...
19.500 €

Vand teren cu suprafata totala de 1500mp, situat in satul Brosteni-Costesti, Judetul Arges, la numai 20 km de Pitesti. Proprietatea are 795 mp teren intravilan si 705 mp teren extravilan, cu o deschidere...

Suprafata 1.500 mp Intravilan Deschidere 16 ml 139.3 Km
Arges, ieri; 18:57
...
630.000 €

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un teren care se afla in Saftica- apartinand juridic de Comuna Balotesti. Terenul este pretabil pentru constructii locuinte, are apa si curent, gazul si canalul...

Suprafata 15.750 mp Intravilan Deschidere 47 ml 139.7 Km
Ilfov, 16 Mai '26
...
710.828 €

B-North Real Estate Va prezinta spre vanzare teren cu oportunitate de dezvoltare, vedere catre lac . Suprafata totala: 3.572 mp Deschidere la Strada Cetatii / lac: 23,02 m Regim urbanistic: UTR F – locuinte...

Suprafata 3.572 mp Intravilan Deschidere 23 ml 139.7 Km
Ilfov, ieri; 15:09
...
82.000 €

Reprezentare exclusiva | 0% comision pentru cumparator. Vanzare teren intravilan ampasat in zona de Nord a judetului Ilfov, in localitatea Moara Vlasiei – Caciulati. Aceasta oferta se adreseaza celor...

Suprafata 842 mp Intravilan Deschidere 15 ml 139.7 Km
Ilfov, ieri; 08:53
...
39.990 €

Teren pretabil pentru constructie imobil, are potential pentru 2 loturi de casa, utilitati in curs de extindere, zona in dezvoltare. Terenul se afla pe strada Muncii - Samurcasi. Suprafata de - 1.200...

Suprafata 1.200 mp Intravilan Deschidere 55 ml 139.8 Km
Ilfov, 19 Mai '26
...

Vand teren intravilan in Balotesti, jud. Ilfov, strada Malul Rosu, 447 metri patrati, imprejmuit cu gard si fantana in curte. Este situat la 300 m de DN1, la 100 m de Kaufland, drum asfaltat, statii STB,...

Suprafata 447 mp Intravilan Deschidere 10 ml 140 Km
Ilfov, ieri; 19:36
...
80 €

teren intravilan la 100m distanta din Soseaua Unirii, in spatele stadionului Tamas, gaze, curent, zona urbanizata de locuinte individuale, pret 80E/mp

Suprafata 9.500 mp Intravilan Deschidere 45 ml 140.1 Km
Ilfov, ieri; 13:26
...
415.875 €

Teren industrial in suprafata de 16.635 mp, intravilan, deschidere 260 ml la drum paralel cu noua Soseaua de centura si 100 ml la str. Drumul Padurii. Accesul se face in prezent prin Str. Liceului, dar...

Suprafata 16.635 mp Intravilan Deschidere 260 ml 140.5 Km
Ilfov, 11 Mai '26
...
100 €

teren intravilan de vanzare situat in Corbeanca - Sat Tamas avand o suprafata de 750 mp cu o deschidere de 25 ml, utilitati la strada,

Suprafata 750 mp Intravilan Deschidere 25 ml 140.6 Km
Ilfov, 19 Mai '26
...
262.500 €

Va propunem spre vanzare un teren intravilan amplasat in orasul Buftea, intr-o zona cu potential ridicat pentru dezvoltari logistice, industriale si rezidentiale, situat strategic, cu acces facil la principalele...

Suprafata 17.500 mp Intravilan Deschidere 53 ml 140.8 Km
Ilfov, ieri; 10:45
...
25.000 €

vand teren intravilan pentru constructie casa,

Suprafata 2.500 mp Intravilan Deschidere 3 ml 141.4 Km
Neamt, 15 Mai '26
...

teren intravilan cu suprafata: 8.515 mp. Detalii la telefon

Suprafata 8.515 mp Intravilan 141.6 Km
Ilfov, ieri; 18:36
...
29.500 €

Vand teren excelent pozitionat in Eden Forest, Gulia, chiar in spatele complexului, vizavi de padure, intr-una din cele mai aerisite zone din complex. Lotul are 500 mp, deschidere de 25 m si adancime...

Suprafata 500 mp Intravilan Deschidere 19 ml 141.7 Km
Ilfov, ieri; 13:00
...
42.000 €

B‑North Real Estate va prezinta un refugiu natural si o oportunitate de exceptie in Corbeanca! Pe strada Molidului, la marginea padurii Tamasi, va asteapta un teren generos de 600 mp, cu 20 m deschidere....

Suprafata 600 mp Intravilan Deschidere 20 ml 141.7 Km
Ilfov, ieri; 18:21
...
500.000 €

Va propun spre cumparare un teren compact de 5000 mp situat la nici 500 ml de A0 si la 180ml de Padurea Corbeanca. Terenul se afla in imediata apropiere a unei zone rezidentiale si reprezinta o foarte...

Suprafata 5.000 mp Agricol Deschidere 153 ml 141.9 Km
Ilfov, 16 Mai '26
...
207.670 €

vanzare teren intravilan, suprafata 2186 mp, deschidere stradala 12 ml pana la 27 ml, vedere lac pe fata si spate, posibilitate P+2+M, toate utilitatile. Pret de vanzare- 95 euro/ mp

Suprafata 2.186 mp Intravilan Deschidere 27 ml 142 Km
Ilfov, 18 Martie '26
...
49 €

Otopeni vis-a-vis de Gara Balotesti, zona in plina expansiune de constructii noi (Complex Rezidential de locuinte, depozite si parcari auto cu transfer la Aeroportul International Otopeni) vanzare teren...

Suprafata 42.140 mp Intravilan Deschidere 200 ml 142.1 Km
Ilfov, 20 Mai '26
...
20.000 €

Teren intravilan in Balanesti, comuna Podu Turcului judetul Bacau 8555 mp, cu casa de paianta 102 mp, gaze si curent electric. Pentru vizionare telefon 0742201234 Postovaru Cecilia

Suprafata 8.555 mp Intravilan Deschidere 51 ml 142.9 Km
Bacau, 17 Mai '26
...
16.000 €

In partea nord-vestica a Bucurestiului, in localitatea Gulia, in apropierea padurii, intr-o zona rezidentiala noua. Terenul este intravilan curti-constructii si are 528 mp, cu 22 m front stradal + 80...

Suprafata 528 mp Intravilan Deschidere 22 ml 143.1 Km
Dambovita, 19 Mai '26
...
250.000 €

Vanzare casa + teren mare, vis-a-vis de Spitalul Municipal Tecuci. Detalii proprietate: - Deschidere la strada - 24 m. -Teren dreptunghiular – ideal pentru constructii noi - Casa existenta: renovabila...

Suprafata 1.541 mp Intravilan Deschidere 24 ml 143.2 Km
Galati, 20 Mai '26
...
110.000 €

Descopera o oportunitate rara de investitie in inima orasului Buftea! Un teren generos de 800 mp, cu o deschidere impresionanta de 19 ml, situat intr-o zona strategica, apreciata atat pentru locuire,...

Suprafata 800 mp Intravilan Deschidere 19 ml 143.4 Km