Terenuri de vanzare

Subrubrica: teren
...
350.000 €

Teren 4800 mp intravilan cu un front stradal de 100ml la Soseaua de Centura a Bucurestiului in zona Glina, cu acces direct din Centura, acces . Terenul se preteaza pentru otice tip de business, pentru...

Suprafata 4.800 mp Intravilan Deschidere 100 ml 12.7 Km
Ilfov, 17 Mai '26
...
400 €

unicat, teren 1750 mp, pe colt, dubla deschidere (25 m - Bratarii si 71,5 m -Cuibaru Ion), v-a-v IRAM Residence. Teren imprejmuit, toate facilitatile. Urbanism L1c, POT=60%, P+ET+M9 (R2), cu posibilitate...

Suprafata 1.750 mp Intravilan Deschidere 71 ml 12.7 Km
Bucuresti, ieri; 14:04
...

Proprietar vand 4.500 mp teren intravilan, strada Grigore Antipa, Otopeni soseaua Odai cu acces din sensul giratoriu

Suprafata 4.500 mp Intravilan Deschidere 26 ml 12.8 Km
Ilfov, 21 Mai '26
...
1.200 €

Strada Inginer Zablovschi, 420 mp, deschidere 10 m, cu casa demolabila, proprietar. Pentru agentii doar daca au client.

Suprafata 420 mp Intravilan Deschidere 10 ml M 15 min. 12.9 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
567.500 €

OPORTUNITATE INVESTITIONALA – TEREN 1.132 MP | SISESTI Pret: 567.500 Euro (Nu se aplica TVA) Proprietate cu potential investitional, situata in Sectorul 1, Bucuresti, pe Soseaua Gheorghe Ionescu Sisesti,...

Suprafata 1.132 mp Intravilan 12.9 Km
Bucuresti, 20 Mai '26
...
129.500 €

Va prezentam un teren intravilan de 5000 mp in sat Dumbraveni, comuna Balotesti. Cel mai mic pret pe mp. Se afla la nici 4 km atat de Therme cat si de Edenland. Terenul este perfect pentru cei ce doresc...

Suprafata 5.000 mp Intravilan Deschidere 22 ml 12.9 Km
Ilfov, 21 Mai '26
...
385 €

Parcul Teilor, strada Lt. Alexandru Popescu, teren intravilan 1462 mp, deschidere 40,5 m. Urbanism L1c, POT= 60%, CUT= 1,2 +0,6(M). Toate facilitatile. Pretabil mini cartier vile. Pret 385 euro/ mp, posibilitate...

Suprafata 1.462 mp Intravilan Deschidere 40 ml 12.9 Km
Bucuresti, ieri; 14:04
...
40.000 €

intravilan, cu posibilitatea de racordare la curent,si gaze, zona in plina dezvoltare, linistita aer curat,la 17 km.de Bucuresti, circa 20 de minute cu masina!

Suprafata 916 mp Intravilan Deschidere 20 ml 12.9 Km
Bucuresti, 20 Mai '26
...
630.000 €

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un teren care se afla in Saftica- apartinand juridic de Comuna Balotesti. Terenul este pretabil pentru constructii locuinte, are apa si curent, gazul si canalul...

Suprafata 15.750 mp Intravilan Deschidere 47 ml 12.9 Km
Ilfov, 16 Mai '26
...
590.000 €

zona de vile deosebita, langa parc, zona foarte linistita, strada este privata si inchisa cu porti de acces, toate utilitatile, teren liber pentru contructii in suprafata totala de 600 mp, 21 ml deschidere...

Suprafata 600 mp Intravilan Deschidere 21 ml M 16 min. 13 Km
Bucuresti, 06 Mai '26
...
350.000 €

7R-3712 Teren Intravilan Construibil de vanzare in Petrachioaia, reper Maineasca, langa lac, avand o suprafata de 25000 mp si deschiderea de 400 ml la 3 strazi. Caracteristici teren POT 50% %, CUT 2,...

Suprafata 25.000 mp Intravilan Deschidere 400 ml 13.1 Km
Ilfov, 21 Mai '26
...
380 €

(include cota de drum), dubla deschidere- 32,5 m la Drum Gura Putnei si 67,5 m la drum de servitute. Toate facilitatile. Liber de constructie!

Suprafata 2.500 mp Intravilan Deschidere 67 ml 13.1 Km
Bucuresti, ieri; 14:04
...
3.500.000 €

Teren 1800 mp zona piata Alba Iulia Bucuresti, sector 3

Suprafata 1.800 mp Intravilan Deschidere 99 ml M 18 min. 13.1 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
999.000 €

Va propunem spre achizitie/cumparare un teren generos - 700 mp, cu dubla deschidere, cu toate utilitatile, cadastru+intabulare, certificat urbanism, acte la zi, ideal pentru business - constructie imobil/locuinte,...

Suprafata 700 mp Intravilan Deschidere 25 ml M 7 min. 13.1 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
140.000 €

Apulum94 va ropune spre cumparare un teren de 2000 de metri patrati situat in localitatea Branesti pe strada Toporasi. Terenul este intravilan si avem certificat de urbanism valabil. Zona in care se afla...

Suprafata 2.000 mp Intravilan Deschidere 19 ml 13.3 Km
Ilfov, 18 Mai '26
...
250.000 €

Va propunem spre cumparare un teren intravilan Sectorul 6 Bucuresti in zona Giulesti-Sarbi, cu acces din Drumul Sabareni, relativ in apropiere de fostele magazii 16 Februarie, Statia de Gaz - Artera Sabareni,...

Suprafata 3.750 mp Intravilan Deschidere 36 ml M 13 min. 13.3 Km
Bucuresti, 20 Mai '26
...
300 €

Titan, Gura Siriului, 500 mp (+500 mp, doua parcele), intravilan, liber de constructie, planul ll, drum de servitute, apa, canal, gaze, curent, magazine multiple, transport STB, autobuze 253 si 330, apropiere...

Suprafata 1.000 mp Intravilan Deschidere 15 ml 13.3 Km
Bucuresti, 14 Aprilie '26
...
250.000 €

Proprietar vand teren Titan Str Drumul Gura Calitei 620 mp deschid 24 m, toate utilitatile, pretabil constructie bloc, vila individuala, duplex , regim inaltime P+3, metrou N Teclu in apropiere si Kaufland...

Suprafata 620 mp Intravilan Deschidere 24 ml 13.3 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
1.600.000 €

Vand teren cu autorizatie apartamente in Bucurestii Noi 2000 mp Pret 1.600.000€

Suprafata 2.000 mp Intravilan Deschidere 120 ml 13.3 Km
Bucuresti, 05 Noiembrie '25
...
80 €

teren intravilan la 100m distanta din Soseaua Unirii, in spatele stadionului Tamas, gaze, curent, zona urbanizata de locuinte individuale, pret 80E/mp

Suprafata 9.500 mp Intravilan Deschidere 45 ml 13.4 Km
Ilfov, ieri; 13:26
...
300.000 €

Va propunem spre achizitie doua loturi de teren intravilan constructii printre ultimele terenuri din zona paracul Teilor ce mai sunt disponibile la vanzare in cartierul Titan pe strada Gura Putnei Ambele...

Suprafata 1.000 mp Intravilan 13.4 Km
Bucuresti, 07 Aprilie '26
...
298.800 €

Va propunem spre achizitie doua loturi de teren intravilan constructii printre ultimele terenuri din zona paracul Teilor ce mai sunt disponibile la vanzare in cartierul Titan pe strada Gura Putnei. Ambele...

Suprafata 1.000 mp Intravilan 13.4 Km