Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 11 Jul 23 14:55
100 RON
Bucuresti 11 Jul 23 15:25
Bucuresti 11 Jul 23 16:15

Anunt inactiv

Contabila primara

Contabila primara.

Caracteristici
Categorie Contabili Evidenta contabila
Descriere
Turquoise Restaurant angajeaza contabila primara cu experienta de lucru in restaurante/ baruri, abilitati de folosire a calculatorului si atentie la detalii.
Oferim stabilitate si seriozitate, cerem seriozitate si dorinta de progres.
Responsabilitati:

- Pregatirea si intocmirea documentelor contabile, inclusiv facturi, chitante si rapoarte financiare.

- Gestionarea si reconcilierea conturilor bancare si a tranzactiilor zilnice.

- Asigurarea conformitatii cu legislatia fiscala si contabila relevanta.

- Colaborarea cu echipa de management pentru a furniza analize financiare si recomandari.

Program de 6 ore. Detalii complete la telefon 0720392392
87 vizualizari Bucuresti, Sector 3, 14 Apr 12:35