Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.300 RON
Bucuresti 22 Apr 12:10
150 RON
Bucuresti 22 Apr 14:10
Bucuresti 24 Apr 20:03

Anunt inactiv

Tehnician electronist, Bucuresti

Angajam tehnician electronist. Salariu 400-600 euro. Trimite-ne CV-ul tau atasat la adresa mihai@iuni.ro.
Detalii suplimentare
Candidatul ideal:

• Dexteritate buna, in asamblarea/dezasamblarea unui produs;
• Studii cu profil tehnic (constituie avantaj);
• Experienta in reparatii produse electronice (constituie un avantaj)
• Cunostinte PC, Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
• Atitudine pozitiva, atent la detalii, orientat catre calitatea serviciului prestat;
• Abilitati de organizare;

Descriere job:
• Mediu de lucru prietenos;
• Posibilitate de aprofundare a cunostintelor de electronica, prin efectuarea de reparatii pentru cele mai noi produse intrate pe piata din Romania.

Responsabilitati:
• Efectuarea diagnozelor, reparatiilor si testarea post-reparatie a produselor sosite in service (garantie si post-garantie).
• Gestionarea si solutionarea rapida a situatiilor aparute cu produsele defecte.
• Inregistrarea corecta a operatiilor efectuate in aplicatia de gestiune a productiei.

Trimite-ne CV-ul tau atasat la adresa de e-mail mihai@iuni.ro.
1 vizualizari Bucuresti 18 Oct 18 11:47
Foto