Tehnician electronist, Bucuresti

Angajam tehnician electronist. Salariu 400-600 euro. Trimite-ne CV-ul tau atasat la adresa mihai@iuni.ro.
Bucuresti, azi, 11:47
Urca anuntul primul in lista

Detalii suplimentare

Candidatul ideal:

• Dexteritate buna, in asamblarea/dezasamblarea unui produs;

• Studii cu profil tehnic (constituie avantaj);

• Experienta in reparatii produse electronice (constituie un avantaj)

• Cunostinte PC, Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);

• Atitudine pozitiva, atent la detalii, orientat catre calitatea serviciului prestat;

• Abilitati de organizare;

Descriere job:

• Mediu de lucru prietenos;

• Posibilitate de aprofundare a cunostintelor de electronica, prin efectuarea de reparatii pentru cele mai noi produse intrate pe piata din Romania.

Responsabilitati:

• Efectuarea diagnozelor, reparatiilor si testarea post-reparatie a produselor sosite in service (garantie si post-garantie).

• Gestionarea si solutionarea rapida a situatiilor aparute cu produsele defecte.

• Inregistrarea corecta a operatiilor efectuate in aplicatia de gestiune a productiei.

Trimite-ne CV-ul tau atasat la adresa de e-mail mihai@iuni.ro.