Operator Scada,

pentru monitorizare si operare sisteme electronice de securitate,asigurare suport telefonic in diverse situatii,relationare cu prestatorii de servicii, etc., program de lucru in ture;
Caracteristici
Locatie job: locatie fixa
Detalii suplimentare
Candidatul Ideal

Esti colegul ideal pentru noi daca:

 Experienta in domeniul securitatii private sau experienta in call center;
 Atestatatul pentru Dispecer Centru de Alarma
 Diploma de bacalaureat;
 Te adaptezi usor in utilizarea programelor informatice noi;
 Persoana atenta la detalii cu bune abilitati de comunicare;
 Lucrezi cu usurinta in echipa;
 Atentie distributiva, capacitate de sinteza ridicata, viteza de reactie, promptitudine.

Descrierea jobului

Care va fi rolul tau in cadrul echipei?
 Disponibilitate pentru program de lucru in ture, de zi si de noapte: 12 cu 24 si 12 cu 48.
 Sa monitorizezi si sa operezi sisteme electronice de securitate instalate la obiective;
 Sa utilizezi platforme software dedicate managementului securitatii;
 Sa asigurari suportul telefonic in diverse situatii specifice conceptului de securitate;
 Sa relationezi cu prestatorii serviciilor de securitate in vederea tratarii alarmelor.
 supravegherea in timp real a sistemelor de benzi bagaje/CCTV
 monitorizarea defectiunilor si anuntarea echipei de interventie pentru remedierea lor
 intocmirea de rapoarte de schimb/tura, statistici elementare
811 vizualizari Bucuresti, Sector 2, azi, 09:51
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul