3.500 Lei

Lucrator productie rulouri din PVC si AL - BestAL

Productie rulouri ferestre BestAL- Sal 3.000 Lei fix + bonus lunar de echipa; prime de sarbatori, decont - transport. Program: L-V, 8-17. Sos. Alexandriei nr.544, Bragadiru. Tel (9-17,L-V). IVA BESTAL (cu sediul in Bragadiru) angajeaza Lucrator Productie plase anti-insecte si rulouri exterioare din PVC.
  • Domeniu activitate: Productie, logistica
  • Tip colaborare: Perioada nedeterminata
  • Locatie job: Locatie fixa
  • Pot aplica studenti: nu
  • Beneficii: asigurare / decont transport, bonus de performanta, training / calificare
Bragadiru, azi, 14:52

Detalii suplimentare

Responsabilitati:

- Asamblare plase anti-insecte;

- Taierea profilelor din PVC si din aluminiu;

- Asamblarea rulourilor exterioare;

Ne dorim o persoana:

- Cu bune aptitudini tehnice;

- Organizata si responsabila;

- Cu dorinta unei colaborari pe termen lung.

Experienta in domeniul productiei rulourilor si tamplariei PVC reprezinta avantaj.

Oferim: Instruire la locul de munca

• Salariul de baza net 3.000 de lei + Bonus lunar de echipa;

• Prime de Paste si Craciun;

• Transport asigurat din Sectoarele 4 si 5 pana la locatie;

• Decont partial de transport (50%) pentru alte zone;

• Carte de munca;

• Program de lucru: L –V, 8:00 – 17:00.

• Orele suplimentare sunt platite conform legii.

Adresa IVA Bestal: Sos. Alexandriei nr, 544, Bragadiru, jud. Ilfov (in incinta

Parcului Industrial FNC Sabaru).

Pentru a programa un interviu va rog sa sunati la: 0744 321 774 intre orele

9:00 - 17:00 (Luni - Vineri).

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!