Montator mobilier Metrou Republica

Cautam coleg pentru postul de Montator mobilier. Oferta de job este full time cu angajare imediata.
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: tichete de masa
Detalii suplimentare
Candidatul ideal:
- civilizat, meticulos, cu abilitati de organizare eficienta a timpului de lucru;
- atent la detalii;
- indemanatic, onest, dornic de a ajuta clientii;
- abilitati de comunicare si relationare;
- experienta anterioara si permis constituie un avantaj;
- bune abilitati de utilizare a masinilor de gaurit Blum si Vitap21.

Descrierea jobului:
- manipuleaza si monteaza (in echipa) produsele de mobilier la atelier si la client conform specificatiilor tehnice in baza unui proiect;
- raspunde de calitatea pieselor de mobilier realizate/montate, efectueza predarea mobilierului.

Beneficii:
- cafea si apa;

Program: Luni - Vineri 08:30 - 17:30

Mediu de lucru bine organizat, alaturi de o echipa tanara.

Locatia este langa Hala Laminor, vis-a-vis de Metrou Republica (B-dul Basarabia 256 C).
4 vizualizari Bucuresti, Sector 3, 25 Apr 13:05
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
INDEKO MOBILI
Distribuie anuntul