Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 25 Apr 09:42
Bucuresti azi, 06:25
4.100 RON
Bucuresti 23 Apr 13:00

Anunt inactiv

Contabil pentru asociatii de proprietari,

2.500 RON
Cresida Management angajaza operator calculator pentru asociatiile de proprietari.
Caracteristici
Domeniu activitate: Contabilitate, finante

Descrierea jobului:

- Intocmirea documentelor contabile pentru asociatiile de proprietari din portofoliu;

- Comunicarea cu conducerea asociatiei (membrii de comitet, presedinte);

- Rezolvarea problemelor de natura contabila in timp util.

Candidatul ideal:

- Persoana serioasa, cu spirit de echipa;

- Experienta obligatorie in programul BlocManager;

- Reprezinta un avantaj experienta de lucru cu asociatiile de proprietari.

Salariul este de 2500 lei net, cu posibilitate de crestere dupa primele 3 luni.

Daca va regasiti in descrierea de mai sus asteptam CV-ul dumneavoastra prin email.
127 vizualizari Bucuresti, Sector 4, 13 Jun 22 12:25
Foto