Economist/Analist financiar 2-3 ani exp.

Tecnoservice Bucuresti S.A. este in cautarea unui coleg/a pentru postul de Economist/Analist financiar, 2-3 ani exp. Contacteza-ne la nr. de tel 0747725367 sau pe e-mail, mbutucaru@tsb.ro.
Domeniu activitate: Contabilitate, finante Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa
Detalii suplimentare
Descrierea companiei
www.tsb.ro

TECNOSERVICE Bucuresti S.A. este constituita in anul 1997 ca societate pe actiuni, avand ca actionari persoane fizice romane.
Domeniul principal de activitate este: Productia generatoarelor de aburi (cu exceptia cazanelor pentru incalzire centrala);
- producerea si furnizarea de echipamente si servicii in domeniul industriei energetice si al constructiilor de masini;
- instalari, reparatii, modernizari pentru cazane energetice, recuperatoare de apa calda;
- lucrari de cercetare si proiectare specifice obiectului de activitate;
- lucrari de constructii, montaj si service.

Candidatul Ideal:
• Cunostinte analiza financiara si cunostinte de legislatie financiar - contabila
• Limba engleza - nivel mediu
• Cunostinte de operare EXCEL la nivel avansat;
• Atentie la detalii si capacitatea de a respecta termenele limita
• Atitudine pozitiva, deschidere si abilitati de lucru in echipa
• Diploma de licenta in domeniul financiar sau o disciplina similara
• Experienta anterioara de 2-3 ani in rolul de analist financiar/economist

Descrierea jobului
• Evidenta facturilor emise si primite
• Incarcare ordine de plata in platformele bancare
• Intocmire, urmarire si gestionare cashflow
• Urmarire bugete pe contractele in derulare
• Intocmirea de diverse situatii si raportari financiare solicitate de catre conducere.
227 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 26 Apr 11:55
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul