Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

4.500 RON
Bucuresti 28 Apr 15:58
Bucuresti 23 Apr 13:35
3.500 RON
Bucuresti azi, 03:20

Anunt inactiv

Casier/ personal comercial Bistro,

British School of Bucharest angajeaza casier dedicat si responsabil. Candidatul ideal va gestiona incasarile si va oferi servicii excelente clientilor. Pentru detalii, contactati-ne la numarul din anunt intre 8:00 si 16:00.
Domeniu activitate: Comert, vanzari Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: ab. servicii medicale, tichete de masa
Detalii suplimentare
- Amabilitate in relatia cu clientii.
- Punctualitate, rapiditate si dorinta de a lucra in echipa.
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational.
- Experienta in domeniul barista reprezinta un avantaj.

Angajatul va fi responsabil de mai multe aspecte legate de serviciul oferit clientilor si de gestionarea bistro-ului.

Responsabilitatile includ:

- Procesul de vanzare catre clienti, inclusiv servirea acestora, incasarea sumelor de bani, acordarea restului si eliberarea documentelor fiscale conforme.
- Oferirea de consultanta si asistenta clientilor, furnizand informatii despre produse, ingrediente si preturi.
- Promovarea vanzarilor (upselling).
- Expunerea produselor conform standardelor de merchandising ale bistro-ului.
- Gestionarea stocului de produse din bistro.
- Organizarea spatiului de lucru, mentinerea curateniei si a echipamentelor necesare desfasurarii activitatii.

Vor fi contactati doar candidatii selectati pentru interviu.
733 vizualizari Ilfov, Voluntari, 19 Apr 14:31