Reprezentant vanzari/ Area sales manager.

- experienta min 2 ani in vanzari (avantaj cei care au experienta in domeniul stofelor textile);
- limba engleza nivel mediu;
- posesor permis categoria B.
- studiile superioare - avantaj;
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: nu
Detalii suplimentare
Candidatul Ideal
- cunostinte operare PC;
- disponibilitate pentru desfasurarea activitatii pe teren;

Descrierea jobului
- promovarea si vanzarea produselor companiei conform strategiei companiei;
- gestionarea portofoliului de clienti actual si prospectarea pietei prin identificarea de noi clienti in zona alocata;
- realizarea obiectivelor de vanzari setate in zona repartizata, concepe impreuna cu managerul zonal strategiile comerciale in vederea atingerii target-urilor stabilite, ofera rapoartele de vanzari solicitate;
- verifica indeplinirea corecta a conditiilor comerciale agreate cu clientii: intocmirea contractelor, urmarirea livrarilor, a incasarilor;
- propune si implementeaza activitati promotionale in vederea cresterii vanzarilor;
- transmiterea feedback-ului primit de la client catre management.

Beneficii:
- pachet salarial fix si bonusuri de performanta;
- autoturism, laptop si telefon de serviciu.
270 vizualizari Bucuresti, Sector 3, 23 Apr 15:40
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul