Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 24 Apr 11:30
3.000 RON
Bucuresti 23 Apr 10:50
3.600 RON
Ilfov azi, 13:40

Anunt inactiv

Administrator imobile

Firma de administrare imobile cauta pentru angajare candidati pentru postul de administrator de imobile (blocuri de locuinte) vechi si noi. Program flexibil, salariu atractiv.
Domeniu de activitate: Alte domenii de munca Pot aplica studenti: nu
Detalii suplimentare
Candidatul ideal
- studii medii sau superioare;

- certificat in administrarea imobilelor, eliberat de primarie;

- experienta in domeniul administrarii imobilelor;

- cunoasterea legislatiei care reglementeaza administrarea imobilelor (Legea 196/2018);

- cunostinte operare calculator (Microsoft Office, Internet Explorer);

- responsabilitate, spirit de echipa, loialitate;

- abilitati de comunicare si relationare interumana;

- memorie buna, inteligenta si atentie distributiva.

Responsabilitatile angajatului

- colecteaza cotele de intretinere de la proprietarii imobilelor administrate;

- tine evidenta si plateste facturile venite de la furnizorii de servicii,

- urmareste executarea lucrarilor de intretinere, curatenie si reparatii din cadrul imobilului;

- tine legatura intre departamentele firmei (contabilitate, tehnic) si comitetul asociatiei;

- tine legatura intre furnizorii de servicii contractati de asociatie si aceasta.
6 vizualizari Bucuresti, Sector 6, 25 Feb 22 12:30