Administrator imobile

Firma de administrare imobile cauta pentru angajare candidati pentru postul de administrator de imobile (blocuri de locuinte) vechi si noi. Program flexibil, salariu atractiv.
  • Domeniu de activitate: Alte domenii de munca
  • Pot aplica studenti: nu
Sector 6, 22 iul, 20:50
506 vizite

Detalii suplimentare

Candidatul ideal

- studii medii sau superioare;

- certificat in administrarea imobilelor, eliberat de primarie;

- experienta in domeniul administrarii imobilelor;

- cunoasterea legislatiei care reglementeaza administrarea imobilelor (Legea 196/2018);

- cunostinte operare calculator (Microsoft Office, Internet Explorer);

- responsabilitate, spirit de echipa, loialitate;

- abilitati de comunicare si relationare interumana;

- memorie buna, inteligenta si atentie distributiva.

Responsabilitatile angajatului

- colecteaza cotele de intretinere de la proprietarii imobilelor administrate;

- tine evidenta si plateste facturile venite de la furnizorii de servicii,

- urmareste executarea lucrarilor de intretinere, curatenie si reparatii din cadrul imobilului;

- tine legatura intre departamentele firmei (contabilitate, tehnic) si comitetul asociatiei;

- tine legatura intre furnizorii de servicii contractati de asociatie si aceasta.