CopyShop in Mall Vitan sau Plaza Romania

3.000 RON
coleg pentru servicii de print si personalizare.
Domeniu activitate: Alte domenii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
In primele 3 luni salariul de baza este de 2.300 Lei net + bonuri de masa in valoare de 700 Lei urmand sa se renegocieze la sfarsitul perioadei de proba.
Salariul de start poate varia in functie de experienta avuta si discutiile avute in urma interviului.

Candidatul Ideal
Toate informatiile despre job sunt in descriere, daca vrei sa aplici afli de aici tot. - program, salariu, locatie de lucru, responsabilitati. Aplica doar daca esti interesat, noi te sunam.
- Cunoasterea programelor: Corel Draw, Microsoft Office - reprezinta un avantaj dar nu este obligatoriu, se invata)

-Program de lucru in ture cu interval orar L-D 9:30 - 22:00, 5 zile lucratoare/ saptamana si 2 zile libere saptamanal.
-Se respecta norma de lucru de 8ore/ zi si 40ore/ saptamana doar ca distributia orelor este diferita.

Punctul de lucru se afla intr-un centru comercial din Bucuresti (Bucuresti Mall Vitan), totusi trebuie sa fii disponibil si pentru deplasari in locatia noastra din Plaza Romania.
-Programul de lucru poate varia fata de varianta de mai sus in functie de sezonalitate
-Persoana dinamica, organizata, serioasa, zambareata si responsabila;
-Abilitati de lucru in echipa;
-Limba engleza - nivel mediu;
-Studii medii;
-Atentie la detalii si dorinta de a invata este punctata suplimentar.

Reprezinta un plus dar nu este obligatoriu:
-Cunoasterea modalitatii de utilizare a aparaturii specifice unui copy center (copiator, masini de indosariat, masini de laminat, ghilotina, email, PC), daca nu cunosti domeniul si vrei sa inveti este perfect;
Descrierea jobului
Oferta (bonusuri, beneficii):
-Pachet salarial fix plus Bonusuri de sarbatori (Craciun+Paste) si comision din vanzari trimestrial.
-In primele 3 luni salariul de baza este de 2.300lei NET + bonuri de masa in valoare de 700lei
-Salariul de start poate varia in functie de experienta avuta si discutiile avute in urma interviului.
-Perioada de acomodare si training Daca esti selectat te invitam la o discutie deschisa si la o proba de lucru platita pentru a vedea daca este cu adevarat ceea ce iti doresti.
Descrierea companiei
Cu o experienta de 15 ani in domeniu ne dorim sa avansam fiecare colaborator catre un alt nivel, indiferent ca este vorba de un proiect nou, o responsabilitate noua sau pur si simplu ne dorim sa deschidem orizonturi noi impreuna.

- contact @ printingstore . ro
2.669 vizualizari Bucuresti, Sector 3, 23 Apr 10:50
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul