7.000 Lei

Ospatar

Restaurant Gallery Embassy angajeaza ospatari cu sau fara experienta,
  • Domeniu activitate: HORECA, turism
  • Tip colaborare: Perioada nedeterminata
  • Locatie job: locatie fixa
Sector 1, 14 mai, 16:00
553 vizite

Detalii suplimentare

Candidatul ideal

- Persoana dinamica si ospitaliera;

- Abilitati foarte bune de comunicare si organizare;

- Abilitati foarte bune de lucru atat individual cat si in echipa;

- Atentie la detalii, punctualitate;

- Disponibilitate pentru lucru in ture;

- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational.

Descrierea jobului

Ospatar pentru restaurant a-la-carte

- Ofera servicii eficient, prompt, fara probleme si amabil debarasand, servind si asezand mesele;

- Inregistreaza corect, verifica in prealabil si preia toate comenzile de mancare si bautura;

- Aranjeaza mesele inainte de sosirea clientilor, dupa caz;

- Se asigura ca spatiul de lucru si sectiunea sa au suficiente aranjamente si sunt mentinute curate si ingrijite in permanenta;

- Are cunostinte amanuntite despre meniurile de mancare si bautura;

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!