3.500 Lei

Operator introducere date si gestiune

Salariu 3500 ron net/ luna (tickete de masa incluse)
Program de lucru: Luni pana vineri 09:00-17:00 cu 2 duminici/ luna 06:00-08:00 remote.
Se cere experienta in productia alimentara.
  • Domeniu activitate: Secretariat, operatori PC
  • Locatie job: locatie fixa
  • Beneficii: tichete de masa
Sector 6, 07 mai, 10:06
272 vizite

Detalii suplimentare

Program de lucru de luni pana vineri 09:00-17:00,

2 duminici/ luna 06:00-08:00 remote

Canditatul ideal

-Studii superioare/ medii

-Experienta pe un post similar in industria alimentara constituie un avantaj

-Atentie distributiva si simt al responsabilitatii, atentie la detalii, abilitati de comunicare si relationare, orientare spre rezultat

-Planificare si organizare, lucru in echipa

-Cunostinte de operare PC (email, word, excel, scan)

-Experienta de lucru intr-un program de gestiune si cu casa de marcat

-Limba engleza -nivel mediu

-Capacitatea de a lucra cu termene limita

Descrierea jobului

-Introducerea retetarelor in sistemul de gestiune

-Inregistrarea notelor de productie, a fiselor de magazie si a bonurilor de consum

-Intocmirea avizelor de iesire (transfer) a produselor finite

-Printare etichete

-Intocmirea diverse rapoarte necesare activitatii de control intern

Beneficii

-Masa de pranz asigurata

-Mediu de lucru stabil, incinta APACA, SECT 6

-Oportunitati de dezvoltare profesionala

TEL 0748284545 L-V intre orele 10-16

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!