Montator, tehnician ascensoare

nu este necesara experienta in domeniul ascensoarelor. Prezinta avantaj: experienta lucrului pe santiere si cunostintele de mecanica si electrica. Disponibilitate de deplasare intre punctele de lucru;
  • Domeniu activitate: Constructii
  • Tip colaborare: Perioada nedeterminata
  • Locatie job: mobilitate / activitate teren
  • Pot aplica studenti: da
  • Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
Sector 6, ieri, 02:25

Detalii suplimentare

Cerinte: Absolvent liceu/ scoala profesionala;

Nu este necesara experienta in domeniu;

Prezinta avantaj experienta lucrului pe santiere precum si cunostintele de mecanica si electrica;

Capabil de efort fizic;

Capacitatate de a lucra in echipa;

Disponibilitate de a se deplasa intre punctele de lucru ale companiei;

Descrierea postului:

Participa la activitatile de montaj a ascensoarelor sau de mentenanta a acestora in functie de atributiile postului ocupat;

Este responsabil de mentinerea standardelor de siguranta si calitate a operatiunilor efectuate;

Participa la cursuri de calificare certificata in meserie;

Posibilitati de promovare si dezvoltare;

Se acorda bonusuri de performanta si tichete de masa;

Program de lucru 8-17, de luni pana vineri;

Pentru pozitia de tehnician este necesar carnetul de conducere;

Se deconteaza transportul;

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!