3.200 Lei

Lucrator universal in sector 2

program de lucru L-V, interval orar 12:00 - 20:30. Pachet salarial lunar 3.200 Lei,
  • Domeniu activitate: Comert, vanzari
  • Tip colaborare: Perioada nedeterminata
  • Locatie job: locatie fixa
  • Beneficii: tichete de masa
Sector 2, 18 mai, 19:12

Detalii suplimentare

Angajam Lucratori Universali - Bucuresti

Cautam persoane care sunt in cautarea unui loc de munca stabil, pentru a se alatura echipei noastre ca lucratori universali.

Oferta:

 Salariu lunar NET 3200 Lei ( salariu fix + tichete de masa);

 Program de lucru: LUNI-VINERI - 8 ore/zi, intre orele 12:00 – 20:30

 Contract individual de munca pe durata nedeterminata.

Activitatea se desfasoara in magazine fixe, unde vei avea oportunitatea de a lucra intr-un mediu stabil si colaborativ.

Locatii disponibile:

 Barbu Vacarescu;

Responsabilitati:

 Aprovizionarea si aranjarea rafturilor cu marfa;

 Pregatirea comenzilor conform specificatiilor si cerintelor clientilor

 Colaborarea cu echipa pentru a mentine un flux de lucru optim

 Verificare preturi;

 Implementare planograma;

 Verificarea termenelor de valabilitate;

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!