Electrician

Companie specializata in constructia de piscine cauta pentru echipa sa un electrician cu experienta de minim 1-2 ani.
  • Domeniu activitate: Constructii
  • Tip colaborare: Perioada nedeterminata
  • Locatie job: mobilitate / activitate teren
  • Beneficii: bonus de performanta, training / calificare
Voluntari, 27 mai, 15:15
357 vizite

Detalii suplimentare

DescriereEducatie:

- Liceul cu sau fara diploma de bacalaureat.

- Diploma de calificare pentru meseria de electrician sau echivalent

Experienta:

- Minim 1 an in domeniul electricii - electrician sau un rol similar

Cerinte:

- Carnet conducere categoria B

- Experienta dovedita ca electrician sau intr-un rol similar, minim 1 an

- Atentie la detalii

- Capcaitatea de a lucra in diferite conditii meteo

- Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa

- Cunostintele de instalatii, experienta si acreditarile aditionale sunt un plus

Descrierea jobului:

- Raporteaza direct supervizorului (Inginer & Sef de echipa)

- Realizeaza trasee electrice si de instalatii apa pentru piscine si bazine cu apa

- Instalarea si asamblarea sistemelor de tratare a apei, conducte, inclusiv fitinguri, supape de siguranta, valve electrice si alte componente

- Instalarea si efectuarea de probe de functionare a echipamentelor pentru filtrarea si tratarea apei (pompa, filtru, panou de comanda,valve electrice, pompe de caldura etc.)

- Lucreaza in echipa pentru a asigura finalizarea eficienta si la timp a proiectelor

- Respecta standardele de calitate si siguranta in timpul lucrului

- Posibile delegatii de zi in zona Bucurestiului Ilfov si zone limitrofe

- Program de lucru: 7.00 16.00

Beneficii:

- Contract de munca pe perioada nedeterminata

- Pachet salarial atractiv

- Bonusuri in functie de performanta

- Telefon de serviciu

- Diurna si cazare pentru deplasari

- Stabilitate si posibilitati de dezvoltare pe termen lung

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!