2.500 Lei

Asistent manager - Sindrilita, Jud Ilfov

Compania TEKKO Logistik Industry S.R.L. asigura managementul integrat la deseurilor angajeaza Asistent manager - Sindrilita, Ilfov.
  • Domeniu activitate: Productie, logistica
  • Tip colaborare: Perioada nedeterminata
  • Locatie job: locatie fixa
  • Pot aplica studenti: da
  • Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, tichete de masa
Ganeasa, ieri, 18:15
273 vizite

Detalii suplimentare

Candidatul Ideal

Cerinte:

- limba engleza (nivel mediu);

- operare calculator;

- contabilitate primara;

- cursuri de comunicare (reprezinta un avantaj);

- persoana nefumatoare, dinamica, activa, rezistenta la stres;

- capacitate de sinteza si analiza;

- operare calculator.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv;

- asigurare medicala privata;

- decontare transport

- mediu de lucru tanar.

Punctul de lucru este la SINDRILITA, JUD. ILFOV.

Descrierea postului

- expedierea corespondentei pe plan intern si international si a altor documente (e-mail, fax);

- utilizarea de fotocopiatoare;

- operarea in diverse registre de evidenta (scris si electronic);

- tehnoredactare de documente (imputerniciri, cereri, adrese, procese verbale, etc)

- primirea si transmiterea (dupa caz) a apelurilor telefonice;

- activitati de protocol pentru clienti/ invitati;

- comenzi online pentru birotica si papetarie / consumabile birou.

Descrierea companiei

Compania TEKKO Logistik Industry S.R.L. asigura managementul integrat la deseurilor, oferind solutii pentru toate categoriile de deseuri periculoase si nepericuloase, prin servicii de:

- Colectare, tratare si eliminare deseuri industriale nereciclabile.

- Ecologizare si refacere situri contaminate.

- Distrugere si eliminare produse expirate sau deteriorate.

- Transport autorizat ADR, IPROCHIM toate tipurile de deseuri.

- Inchiriere utilaje manipulare, tratare, incarcare deseuri vrac.

- Productie de compost din deseuri vegetale.

- Sortare si spalare deseuri, materiale granulare.

- Valorificare reciclare deseuri de ambalaje.

- Sablare cu grit.

Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!