Lucrator depozit magazioner Mogosoaia

Lucrator depozit magazioner pentru sediul din Mogosoaia.

Detalii suplimentare

RESPONSABILITATI:

- Descarca si receptioneaza marfa.

- Identifica piesele de schimb si uleiurile in sistemul informatic si in magazie.

- Anual, participa la realizarea inventarului.

- Mentine stocul si asigura ordinea in magazia de piese.

CERINTE

- Studii medii.

- Autorizatie ISCIR de stivuitorist constituie un avantaj (oferim scolarizare si certificare).

- Permis de conducere, categoria B - optional.

- Experienta anterioara, de preferat in zona tehnica.

- Cunostinte tehnice generale in domeniul auto- motoare, constituie un avantaj.

- Cunostinte medii in domeniul sistemelor de operare PC (World, Excel)

- Cunostinte minime de limba engleza.

Activitatea se desfasoara la sediul central al companiei, in localitatea Mogosoaia.

Compania asigura transportul Bucuresti - Mogosoaia si retur.

Se asigura masa de pranz la cantina firmei.

Program de lucru: Luni - Vineri

08.00 - 17.00

Pauza de masa 1h.