2.300 €

Electrician industrial si/sau naval, Olanda

Simmit Mpwr cauta electricieni cu experienta in domeniul industrial si/sau naval, loc de munca olanda. Salariu 520 €/saptamana/40 ore. overtime-ul se plateste suplimentar.

Detalii suplimentare

Cerinte:

Pentru a lucra in Olanda, aveti nevoie de:

Ø un certificat VCA (Veiligheids Checklist Aannemers) sau SCC valabil.

Ø un numar de securitate sociala (BSN). Daca nu-l aveti deja. va fi aranjat de catre Angajator.

Este important sa vorbiti satisfacator in engleza sau germana,cel putin nivel B1/B2.

Conditii:

Angajatorul va aranja un contract de munca olandez in care vor fi stabilite alocatia de pensie, impozitele si alte plati conform legislatiei UE.

- Salariul net este de 520 € si este o suma neta stabilita pe saptamana (cel putin 2.300 €/luna).

- Orele de munca efectuate peste cele 40 considerate normale sunt platite la un procent mai mare.

- Cheltuielile de calatorie din tara de origine in Olanda sunt acoperite in salariul saptamanal.

- Plata se efectueaza in fiecare saptamana, urmatoarea saptamana dupa saptamana lucrata.

Locuintele sunt aranjate de catre Angajator la urmatoarele standarde:

• Internet Wifi • Facilitati de gatit

• Spalarea rufelor in locuinta sau in apropiere (Spalatorie automata)

• Propriul pat si spatiu corespunzator pentru a stoca lucrurile personale, un pat in camera.

• Angajatorul prefera sa mergeti la munca in Olanda cu autoturismul personal pentru transport de la locuinta la locul de munca si inapoi. Altminteri va trebui sa inchiriati.

Responsabilitati:​

Electrician industrial

- Veti lucra ca electrician pe diferite proiecte la toate tipurile de cablare si conexiuni in locatiile unora dintre clientii nostri din Olanda.

Electrician naval

Veti lucra in calitate de electrician pe diferite proiecte maritime, la toate tipurile de cablare si conexiune in santierele navale din Olanda

Daca sunteti interesat si aveti calificarile necesare, adaugati o copie a cartii de identitate la Curriculum Vitae (CV) si trimiteti-le pe adresa de e-mail office@simmitmpwr.com

NU SE PERCEP COMISIOANE SAU ALTE TAXE!