Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

20.000 €
Strainatate 25 Apr 09:18
Strainatate azi, 06:55
25.000 €
Strainatate 24 Apr 13:20

Anunt inactiv

Electrician industrial si/sau naval, Olanda

2.380 €
Simmit Mpwr cauta electricieni cu experienta in domeniul industrial si/sau naval, loc de munca olanda. Salariu 540 €/saptamana/40 ore. overtime-ul se plateste suplimentar.
Detalii suplimentare
Cerințe:
Pentru a lucra în Olanda, aveți nevoie de:
Ø un certificat VCA (Veiligheids Checklist Aannemers) sau SCC valabil.
Ø un număr de securitate socială (BSN). Dacă nu-l aveți deja. va fi aranjat de către Angajator.
Este important să vorbiți satisfăcător în engleză sau germană,cel puțin nivel B1/B2.
Condiții:
Angajatorul va aranja un contract de muncă olandez în care vor fi stabilite alocația de pensie, impozitele și alte plăți conform legislației UE.
- Salariul net este de 540 € și este o sumă netă stabilită pe săptămână (cel puțin 2.300 €/lună).
- Orele de muncă efectuate peste cele 40 considerate normale sunt plătite la un procent mai mare.
- Cheltuielile de călătorie din țara de origine în Olanda sunt acoperite în salariul săptămânal.
- Plata se efectuează în fiecare săptămână, următoarea săptămâna după săptămâna lucrată.
Locuințele sunt aranjate de către Angajator la urmatoarele standarde:
• Internet Wifi • Facilități de gătit
• Spălarea rufelor în locuință sau în apropiere (Spălătorie automată)
• Propriul pat și spațiu corespunzător pentru a stoca lucrurile personale, un pat în cameră.
• Angajatorul preferă să mergeți la muncă în Olanda cu autoturismul personal pentru transport de la locuință la locul de muncă și înapoi. Altminteri va trebui sa închiriați.
Responsabilități:​
Electrician industrial
- Veți lucra ca electrician pe diferite proiecte la toate tipurile de cablare și conexiuni în locațiile unora dintre clienții noștri din Olanda.
Electrician naval
Veți lucra în calitate de electrician pe diferite proiecte maritime, la toate tipurile de cablare și conexiune în șantierele navale din Olanda

Dacă sunteți interesat și aveți calificările necesare, adăugați o copie a cărții de identitate la Curriculum Vitae (CV) și trimiteți-le pe adresa de e-mail office@simmitmpwr.com

NU SE PERCEP COMISIOANE SAU ALTE TAXE!
100 vizualizari Constanta, Constanta, 13 Jul 19 15:10
Foto
Video