Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.100 RON
Constanta 25 Apr 17:15
3.500 RON
Bucuresti 24 Apr 09:00
3.000 RON
Bucuresti 22 Apr 13:05

Anunt inactiv

Vanzator magazin ceai si cafea.

2.600 RON
Angajam lucratori comerciali pentru un magazin de ceai si cafea situat in Park Lake Mall. Daca iti place sa lucrezi cu oamenii si iti doresti un loc de munca in care sa fii apreciat dupa rezultate, te asteptam sa devii colegul nostru. Magazinul este situat in Park Lake Mall, Strada Liviu Rebreanu, Sector 3. Acces usor cu mijloacele de transport in comun,
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: bonus de performanta, training / calificare
Esti in cautarea unui loc de munca stabil, cu posibilitate de dezvoltare personala si crestere? Ti-ar placea sa lucrezi intr-un magazin de ceai si cafea situat in Park Lake Mall? Te asteptam in echipa magazinului 5 O'Clock Tea Shop.

Responsabilitatile principale sunt:
- Intampinarea clientilor cu zambetul pe buze (ii ajuti sa faca alegerea potrivita din magazinul nostru de ceaiuri, cafele si accesorii)
- Prepararea si servirea de ceaiuri si cafea
- Preluarea comenzilor si incasarea banilor
- Mentinerea curateniei

Iti oferim urmatoarele:
- Un pachet salarial motivant (cu posibilitatea de crestere si bonusuri de performanta)
- Un mediu de lucru placut (ture 2 cu 2 zile) si evident cafeaua si ceaiul din partea casei.
- Experiente si training specializat care te vor ajuta sa te dezvolti profesional prin suportul nostru continuu.

Trimite-ne un CV sau contacteaza-ne telefonic.

Magazinul este situat in Park Lake Mall, Strda Liviu Rebreanu, Sector 3. Acces usor cu mijloacele de transport in comun.
741 vizualizari Bucuresti, Sector 3, 05 Jun 23 12:00
Foto