Vanzatoare rochii de mireasa

Cauti un Job cu perspectiva de viitor?
Fii cu noi de la inceput.
  • Domeniu de activitate: Comert, vanzari
  • Pot aplica studenti: nu
Craiova, 31 iul, 01:15

Detalii suplimentare

ATRIBUTII/RESPONSABILITATI:

- consilierea viitoarelor mirese in alegerea rochiilor pentru evenimente

- promovarea si vanzarea produselor si serviciilor din magazin

- identificarea corecta a nevoilor clientului si oferirea solutiilor optime

- programarea si efectuarea probelor de rochii

- gestiunea produselor din magazin

- evidenta si coordonarea comenzilor

- atributii administrative (receptie marfa, operare calculator si casa de marcat, participarea la inventare, asigurarea ordinii si curateniei in magazin).

-eventuale retusuri: cusut de mana si la masina de cusut.

CERINTE:

- experienta in domeniul vanzarilor (in particular in domeniul rochiilor de mireasa)

- abilitati foarte bune de comunicare

- simt estetic dezvoltat

- energie si pasiune pentru vanzari, placerea de a interactiona cu clientii

- cunostinte de croitorie: cusut de mana si la masina ( constituie un avantaj)

- rabdare si diplomatie

- tinuta si prezenta impecabila, conform domeniului de lucru

- cunostinte de baza in domeniul IT (Microsoft Office)

OFERTA:

- salariu atractiv

- mediu de lucru placut

Magazin "Bridal Lavie Mariee" Craiova

Bulevardul Nicolae Romanescu 145