Tehnician service in teren

cu experienta in repararea motoarelor. Se cere limba engleza la nivel avansat si permis categoria B. Pentru detalii tel.
  • Domeniu de activitate: Alte domenii de munca
  • Pot aplica studenti: nu
Bucuresti, 12 apr, 08:24

Manpower recruteaza pentru clientul sau, companie multinationala de renume, lider in fabricarea motoarelor diesel, Tehnician Service in teren.

Cerinte:

Diploma profesionala eliberata de o institutie tehnica relevanta;

Permis de conducere valabil - cat. B;

Cunostinte de limba engleza (nivel mediu B2) - obligatoriu;

Experienta anterioara (min.1 an) in motoare Diesel (service, mentenanta, reparatii);

Abilitati bune de comunicare si orientare catre client;

Disponibilitate pentru deplasari in tara.

Responsabilitati principale:

Executa lucrari complexe de reparatii motoare Diesel, inclusiv identificarea si pregatirea uneltelor si pieselor necesare;

Efectueaza lucrarile de intretinere preventiva a motoarelor Diesel;

Ajuta tehnicienii mai experimentati la diagnoza si dezvoltarea planurilor de reparatii a motoarelor in atelier si in teren;

Mentine curatenia si functionarea optima a instrumentelor si spatiului de lucru.

Beneficii:

Pachet salarial motivant (parte fixa + tichete de masa);

Pachet complet de beneficii;

Acces la cursuri de specializare;

Oportunitati reale de dezvoltare profesionala;

Un mediu de lucru profesionist;

Locatie: Chiajna, Ilfov.