Stivuitorist zona Afumati

4.000 RON
Pentru clientul nostru de distributie lactate cu depozitul in Afumati, Ilfov, recrutam stivuitoristi cu autorizatie valabila si minima experienta. Transport si training asigurat.
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
Pentru clientul nostru, companie de top pe piata romaneasca specializata in distributia de produse lactate cu depozitul situat in localitatea Afumati, Ilfov, suntem in cautare de noi colegi cu autorizatie valabila si minima experienta pentru rolul de Stivuitorist.

Cerinte:
Minim 8 clase finalizate;
Autorizatie ISCIR valabila;
Experienta pe postul de stivuitorist minim 3 luni;
Dorinta de invatare;

Responsabilitati:
Stivuirea si verificarea paletilor de marfa;
Scanarea paletilor care intra/ies din depozit;
Implicare in activitatea de Picking;
Pastrarea curateniei la locul de munca;

Program de lucru:
12/24, interval 07:00 - 19:00 si 19:00 07:00;

Transport asigurat si gratuit din Bucuresti, zona Obor si din Ialomita, ruta Reviga - Urziceni - Sindrilita - Afumati;

Venit mediu lunar net de apx. 4.000 lei compus din:
Salariu net: 2350 lei;
Prima lunara: 400 lei;
Bonus prezenta: 150 lei / luna;
Bonus temperatura: 100 lei / luna;
Tichete de masa: 400 lei / luna;
Spor noapte: 25%;
Spor weekend: 35%;
Ore suplimentare si zile de sarbatoare platite dublu;
Instruire asigurata in vederea operarii stivuitorului cu furci laterale (Reach Truck);
Prime de sarbatori;
Asigurare medicala privata;
Echipament de lucru modern;
Tichete de vacanta incepand cu al doilea an de activitate;
Majorari salariale anuale;
Contract de munca nedeterminat;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail recrutare@working4u.ro sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0735.911.938.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!
1.166 vizualizari Bucuresti, Sector 2, 28 Apr 09:50
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul