Stivuitorist pentru depozit tevi otel

3.500 RON
pentru SC Grossner Trading SRL, adresa: str. Ghetu Anghel, nr. 1, incinta Comat Electro, sector 3, Bucuresti,
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: bonus de performanta
Detalii suplimentare
Cerinte:
- Atestatul de stivuitorist
- Prezenta zilnica la locul de munca si rspectarea programului de lucru
- Persoana organizata, responsabila, meticuloasa
- Experienta in manipularea marfii

ADRESA: STR. GHETU ANGHEL, NR. 1, INCINTA COMAT ELECTRO, SECTOR 3, BUCURESTI

- Domiciliu: Zona CARTIER 23 AUGUST, AUCHAN TITAN, REPUBLICA, Bucuresti.

Responsabilitati:
- Receptionarea marfii
- Verificare cantitativa si calitativa
- Sortare, aranjare marfa
- Pregatirea comenzilor pentru livrare
- Introducere in depozit si incarcare / descarcare marfa in depozit
- Depozitul GROSSNER este depozit exterior;
4.402 vizualizari Bucuresti, Sector 3, 24 Apr 09:50
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul