Sofer catering- Vountari, Ilfov

Candidatul ideal:
- permis de conducere categoria B fara antecedente penale;
- minim studii medii;
- experienta intr-un post similar;
- cunoasterea imprejurimilor;
- aptutudini comerciale.
Descrierea jobului:
- livrarea produselor de catering comandate de catre clienti;
- incasarea contravalorii;
- transportarea produselor in conditii de siguranta;
- interactiunea profesionala cu clientii si respectarea procedurilor de livrare;
- completarea documentelor necesare conform procedurilor interne.
Conditii:
- salariu 3000-3500 lei net + card tichete de masa (600 lei/luna);
- program de lucru: L-V de la 8.00 pana la 16.00 (full time);
- contract pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba de 90 zile;
- concediu de odihna in functie de vechimea in munca (intre 21 si 28 zile/an);
- abonament la Reteaua de Sanatate Regina Maria;
- decontarea transportului: 80-140 lei in functie de distanta pana la domiciliu si mijloacele de transport folosite;
- masa de pranz gatita in bucatariile proprii.
Domeniu activitate: Soferi, transport Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: da
1.341 vizualizari Ilfov, Voluntari, 14 Iun. '24 (11:36)
Foto
Trimite CV
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul