Slefuitor, pregatitor vopsitor

pregatirea suprafetelor pentru vopsire: curatarea, slefuirea si aplicarea de grund, operarea echipamentului de vopsire in mod eficient si sigur, respectarea standardelor de calitate si a protocoalelor
Domeniu activitate: Productie, logistica Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da
La RBR Mobilier mandrim cu calitatea inalta a produselor noastre si serviciul exceptional pentru clienti. Cautam acum un pregatitor-vopsitor pentru a se alatura echipei noastre.
Locatie: Bucuresti, Sector 5, strada Inclinata 129
Responsabilitati:
• Pregatirea suprafetelor pentru vopsire: curatarea, slefuirea si aplicarea de grund
• Operarea echipamentului de vopsire in mod eficient si sigur
• Respectarea standardelor de calitate si a protocoalelor de siguranta
• Mentinerea curateniei si a ordinii in zona de lucru
• Colaborarea cu echipa pentru a indeplini comenzi si termene limita
Oferim:
• Salariu competitiv
• Program de formare
• Mediu de lucru sigur si prietenos
• Oportunitati de dezvoltare profesionala
• Bonusuri atractive
• Certificari care se pot deconta

Pentru mai multe detalii puteti sa ne contactati la 0722935195( Andrei Georgescu) sau ne puteti da un mesaj in privat si va contactam noi.
Email: office@mobilarbr.ro
Despre Noi: RBR Mobilier este o fabrica producatoare de mobila la comanda pentru clienti industriali si rezidentiali. Cu peste 20 de ani de experienta, RBR este un important partener local pentru amenajari interioare de calitate. In prezent fabrica poate manipula lemn masiv/ PAL/ MDF si Metal.
441 vizualizari Bucuresti, Sector 5, azi, 16:54
Foto
Video
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul