Sef statie si casieri benzinarie Mol,

Cautam colegi. SC Pepper Dog SRL angajeaza pentru punctul de lucru benzinaria Mol Colentina situata in Bucuresti, Sos. Colentina 258-260, sect. 2, personal calificat si necalificat pentru posturile
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: tichete de masa
Cautam colegi. Sc PEPPER DOG Srl angajeaza pentru punctul de lucru benzinaria MOL Colentina situata in Bucuresti, Sos. Colentina 258-260, Sect. 2, personal calificat si necalificat pentru posturile:

• Sef statie
• Casier/ lucrator comercial

Responsabilitati:

• Deruleaza activitatea de vanzare de combustibil si produse din magazin si de oferire de servicii clientilor in vederea fidelizarii acestora;
• Participa la gestionarea marfurilor si produselor petroliere din statie conform procedurilor si instructiunilor operationale ale grupului;
• Asigura curatenia din cadrul statiei de distributie carburanti conform standardelor igienico-sanitare

Cerinte:
• Experienta in domeniul comertului sau intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj
• Disponibilitate de lucru in ture
• Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare
• Loialitate, corectitudine si seriozitate.
• Buna abilitati de comunicare
• Capacitate de organizare si prioritizare

Beneficii:
• salariu competitiv si un sistem de premiere in functie de implicare si performante individuale;
• tichete masa
• formare profesionala si oportunitati reale de promovare in cadrul companiei
• posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa dinamica si motivata
• un loc de munca sigur intr-un ambient modern
• uniforma si echipament de lucru

Pentru info mesaj in privat sau mobil: 0724051489. Multumesc!
2.536 vizualizari Bucuresti, Sector 2, 22 Apr 14:20
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul