Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

4.000 RON
Bucuresti 25 Apr 12:20
3.500 RON
Bucuresti 25 Apr 12:30
Bucuresti azi, 04:30

Anunt inactiv

Sales Assitant,

1.800 RON
Pentru mai multe detalii si angajari apelati la numarul 0720 534 815,
Domeniu de activitate: Comert, vanzari Pot aplica studenti: da
Detalii suplimentare
Vrei un loc de munca unde iti poti testa creativitatea?
Un job unde sa fii apreciat pentru munca pe care o prestezi?
Iti doresti sa te dezvolti profesional in cadrul unei companii care ofera servicii de calitate?

Daca raspunsul tau este Da la oricare dintre intrebarile de mai sus, atunci aplica acum!

Candidatul ideal:

esti o persoana dinamica, creativa ( Ne-ar face mare placere sa iti ascultam ideile :) )
ai spirit de echipa
esti pasionat de fashion

Responsabilitati

consultanta si vanzarea catre clienti
amenajarea vitrinelor
preluarea si verificarea cantitativa si calitativa a produselor
mentinerea magazinului curat si ordonat

Beneficii:

mediu de lucru modern
echipa tanara si optimista
training-uri
pachet salarial: 1800 lei NET
bonuri de masa: 10lei/per tichet

Locatie: Sibiu, Promenada

Daca te intereseaza acest loc de munca, aplica acum!

Toti candidatii care vor corespunde profilului vor fi contactati de catre un consultant Personnel in cel mai scurt timp, iar toate candidaturile sunt confidentiale.

Pentru detalii si angajari ne puteti contacta la:

TEL: 0720 534 815

E-mail: vanzari@personnel.com.ro
3 vizualizari Sibiu, Sibiu, 15 Oct 21 04:10
Foto