Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.200 RON
Bucuresti ieri; 11:15
Bucuresti 22 Iul. '24 (11:45)

Anunt inactiv

Responsabil(a) curatenie

3.000 RON
Angajam un/o responsabil(a) curatenie in regim full-time pentru o gelaterie cu laborator si terasa situata langa Piata Romana (aproape de metrou Romana si Victoriei). Programul este full-time cu minim 2 weekend-uri pe luna lucrate (8-17 cu o ora pauza de masa). Candidatul/candidata ideal/a ar trebui sa aiba minim 5 ani experienta in curatenie pe locatie Horeca (cafenea, restaurant, hotel).

Printre responsabilitatile zilnice enumeram:

suport la curatenie laborator cofetarie

curatene locatie de vanzare

curatenie terasa

suport curatenie bar

curatenie spatii tehnice (depozit, cai de acces)

Printre responsabilitatile periodice enumeram:

curatire geamuri

curatire spatii greu accesibile (tavan, spatii greu accesibile)

Responsabilul(a) va beneficia echipamente si materiale de cea mai buna calitate si va intocmi lunar necesarul de materiale.

Adresa Friddi Gelato este: Str. Vasile Alecsandri, nr. 4, Sector 1, Bucuresti
Domeniu activitate: Curatenie, femeie serviciu Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa
21 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 29 Feb. '24 (12:45)
Foto