Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

4.000 RON
Bucuresti 26 Apr 07:57
3.400 RON
Bucuresti 26 Apr 10:05
3.500 RON
Bucuresti 19 Apr 08:15

Anunt inactiv

PROCEMA RWP angajeaza

Angajam sudori, operatori CNC, legatori de sarcina, fierar betonist
Cerinte:
Studii medii;
Calitatea muncii;
Orientat catre realizarea sarcinilor, cu respectarea termenelor limita;
Indemanare;
Viteza de reactie, corectitudine, punctualitate, organizare si planificare;
Disponibilitatea pentru programul de lucru in schimburi;
Responsabilitati:
- verifica si regleaza parametrii echipamentelor de munca in vederea obtinerii unor repere corespunzatoare calitativ;
- asigura si raspunde de intretinerea si functionarea corespunzatoare a intregului inventar incredintat, in conformitate cu fisele tehnice specifice utilajului;
- utilizeaza in conditii optime mijloacele informatice de inregistrare a executiei comenzilor si de inregistrare a trasabilitatii fierului, avand grija ca la inceputul fiecarui schimb sa verifice functionarea aparatului de scanat din dotarea fiecarei masini;
- etc.
Conditii si beneficii:
- Pachet salarial atractiv, tichete de masa, alte beneficii (ex. asigurare medicala privata);
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: ab. servicii medicale, tichete de masa
1.035 vizualizari Ilfov, Jilava, 03 Apr 11:55