Picker depozit.

4.500 RON
Recrutam Pickeri cu experienta pentru depozit produse congelate zona Stefanesti. Program L-V, 2 schimburi, decont transport, se asigura scolarizare ISCIR. Pentru informatii sunati la tel.
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
Pentru clientul nostru, unul dintre principalii distribuitori de produse congelate din Romania cu depozitul situat in Stefanestii de Jos, Ilfov, suntem in cautare de noi colegi cu experienta in picking cu scanner pentru rolul de Picker Depozit.

Cerinte:
10 clase finalizate;
Experienta in picking cu scanner;
Disponibilitate la efort fizic;
Atentie la detalii;

Responsabilitati:
Descarcarea si depozitarea produselor vrac;
Pregatirea paletilor de marfa cu ajutorul scanner-ului confom necesarului clientilor;
Raportarea si inlaturarea articolelor neconforme;
Securizarea marfurilor pe palet;
Respectarea normelor de protectie si a principiului FIFO in depozit;

Program de lucru:
L-V, 2 schimburi, interval 08:00 - 16:30 si 12:00 - 20:30;

Pachet de beneficii:
Contract de Munca Nedeterminat;
Asigurarea scolarizarii ISCIR pentru obtinerea autorizatiei de operare a stivuitorului;
Salariu NET: 3.300 lei, cu majorare la 4.000 lei odata cu obtinerea autorizatiei de Stivuitorist;
Tichete de masa: 630 lei / luna;
Ore suplimentare platite dublu;
Bonus lunar de performanta;
Bonus de disponibilitate pentru implicarea in descarcari suplimentare (500 lei / persoana / container);
Decont transport;
Echipament de lucru si dotari moderne;
Perioada de instruire si acomodare asigurata;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g 4 u . r o sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0722 316 302.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!
560 vizualizari Bucuresti, Sector 2, 26 Apr 15:42
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul