2.400 Lei

Personal pentru Shop & Go, zona Dristor

oferim program flexibil in doua ture, concediu platit, salariu negociabil in functie de experienta fiecarui candidat. Salariu 2.200 -2400 lei/ lunar incluse si bonuri de masa,
  • Domeniu de activitate: Comert, vanzari
  • Pot aplica studenti: da
Sector 3, 02 aug, 13:50

Shop&Go,zona Dristor,angajeaza personal.Magazinul in care ne desfasuram activitatea are program flexibil impartit in 2 ture, dimineata si dupa-amiaza ..

Se deconteaza abonament Stb lunar, in valoare de 50 lei plus transport cu taxiul pentru tura doi )

Responsabilitati:

- Aprovizionarea magazinului.

- Etichetarea si aranjarea produselor la raft;

- Asigurarea unei imagini placute a magazinului;

- Amabilitate si promptitudine in relatia cu clientul;

- Mentinerea unui mediu de lucru curat si organizat;

- Verificarea termenelor de valabilitate

Cerinte:

-Seriozitate, profesionalism si punctualitate;

- Bune abilitati de comunicare si atentie distributiva;

- Daca vrei un job unde ai siguranta ca vei fi respectat, te asteptam in echipa noastra!

-Experienta nu este obligatorie dar constituie un avantaj

- Studii; minim 8 clase

Oferta noastra:

- Contract de munca, cu toate formele legale;

- Program de lucru flexibil;

- Salariu atractiv;

- Posibilitatea de a obtine bonusuri si cresteri salariale, in functie de vechime si performanta

-Concediu de odihna platit, o luna calendaristica /an.