Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.000 RON
Bucuresti 03 Apr 08:05
Ilfov 11 Apr 12:50
3.000 RON
Bucuresti 12 Apr 08:45

Anunt inactiv

Operatori productie

Angajam operatori productie - domeniu automotive.
Domeniu activitate: Productie, logistica Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da
Detalii suplimentare
Angajam operatori productie
Cerinte:
-Studii-Minim 8 clase
-Experienta anterioara nu este necesara dar constituie avantaj (se ofera instruire la locul de munca)
-Disponibilitate de lucru in schimburi (3 schimburi)

Beneficii:
- Pachet salarial negociabil, compus din salariu fix + tichete de masa in valoare de 27 de lei, incepand de la 3000 de le brut.
- Spor de noapte 25%;
-Ore suplimentare platite 200%;
-Subventie cantina 8 lei/zi (masa calda);
-Transport asigurat -Brasov/Codlea/Zarnesti/Persani + alte zone din jur;
-Diferite tichete si prime cadou;
-Asigurare medicala privata.
-Concedii conform legislatiei 25 zile/pe an;

Responsabilitati: Activitate de operator de productie, in functie de sector (lacuire, montaj, injectare, lustruire, etc.) conform fisei postului
1.704 vizualizari Brasov, Cristian, 13 Aug 23 09:00
Foto