2.100 Lei

Operator productie tipografie, cu/fara experienta

pentru tipografie din comuna Pantelimon, Ilfov. Pentru angajari sunati sau trimiteti SMS cu textul “Operator Productie” la tel.
  • Domeniu de activitate: Productie, logistica
  • Pot aplica studenti: da
Bucuresti, 28 sep, 10:44
Urcă primul în listă

Pentru clientul nostru, un important jucator in domeniul tipografiei/printingului pe piata din Romania, cu punctul de lucru in comuna Pantelimon, Ilfov, angajam noi colegi pentru postul de Operator Productie.

Responsabilitati:

• Asistarea Masinistului in executarea proceselor specifice (alimentarea cu materie prima a masinilor, manipulare produs finit, programare masini daca este cazul)

• Pastrarea curateniei la locul de munca;

Cerinte:

• Minim 8 Clase;

• Seriozitate;

• Experienta anterioara in domeniul Productiei constituie un avantaj;

• Rezistenta la efort;

Beneficii:

• Contract de Munca pe perioada nedeterminata;

• Salariu 1.800 lei NET;

• Tichete de masa 15 lei/zi;

• Bonus lunar de productivitate;

• Spor de noapte 25%;

• Ore suplimentare platite 175%;

• Transport asigurat si gratuit de la Metrou Republica (CORA Pantelimon);

• Program de lucru Luni-Vineri, in 3 schimburi;

• Venit mediu lunar: 2.100 – 2.500 lei NET;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail recrutare@working4u.ro sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0735 911 938 si SMS cu textul “Operator Productie”.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!