Operator productie

3.500 RON
pentru una dintre cele mai mari tipografii de etichete cu sediul in Pantelimon, cautam noi colegi. Detalii la tel.
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa
Pentru clientul nostru, una dintre cele mai mari tipografii de etichete din Romania cu sediul situat in Pantelimon, Ilfov, suntem in cautare de noi colegi pentru postul de Operator Productie in vederea calificarii la locul de munca.

Cerinte:
Minim 8 clase finalizate;
Experienta pe un post similar, indiferent de domeniu;
Seriozitate;
Atentie la detalii;

Responsabilitati:
Alimentare masini productie cu materie prima;
Setarea parametrilor tehnici;
Pregatirea amestecurilor de cerneala;
Supravegherea procesului de productie;

Program de Lucru: L-V, 3 schimburi, 06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 06:00

Castig Mediu Lunar NET 3.500 - 3.800 lei, compus din:
Salariu NET: 2.500 lei;
Tichete de Masa: 700 lei / luna;
Prima de integrare: 300 lei / luna pentru primele 3 luni;
Renegociere salariala in baza rezultatelor dupa primele 3 luni;
Bonus performanta de pana la 600 lei / luna din a 4 a luna;
Spor de Noapte - 25%;
Spor ore suplimentare - 100%;
Prime de Sarbatori;
Contract de Munca Nedeterminat;
Perioada de training si induction asigurata si platita dupa angajare;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g 4 u . r o sau contactati-ne la numarul de telefon 0735 911 938.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!
6.030 vizualizari Bucuresti, Sector 2, 22 Apr 11:15
Foto
Trimite CV
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul