Operator introducere date si gestiune

3.500 RON
Salariu 3500 ron net/ luna (tickete de masa incluse)
Program de lucru: Luni pana vineri 09:00-17:00 cu 2 duminici/ luna 06:00-08:00 remote.
Se cere experienta in productia alimentara.
Domeniu activitate: Secretariat, operatori PC Locatie job: locatie fixa Beneficii: tichete de masa
Detalii suplimentare
Program de lucru de luni pana vineri 09:00-17:00,
2 duminici/ luna 06:00-08:00 remote
Canditatul ideal
-Studii superioare/ medii
-Experienta pe un post similar in industria alimentara constituie un avantaj
-Atentie distributiva si simt al responsabilitatii, atentie la detalii, abilitati de comunicare si relationare, orientare spre rezultat
-Planificare si organizare, lucru in echipa
-Cunostinte de operare PC (email, word, excel, scan)
-Experienta de lucru intr-un program de gestiune si cu casa de marcat
-Limba engleza -nivel mediu
-Capacitatea de a lucra cu termene limita
Descrierea jobului
-Introducerea retetarelor in sistemul de gestiune
-Inregistrarea notelor de productie, a fiselor de magazie si a bonurilor de consum
-Intocmirea avizelor de iesire (transfer) a produselor finite
-Printare etichete
-Intocmirea diverse rapoarte necesare activitatii de control intern
Beneficii
-Masa de pranz asigurata
-Mediu de lucru stabil, incinta APACA, SECT 6
-Oportunitati de dezvoltare profesionala
TEL 0748284545 L-V intre orele 10-16
2.182 vizualizari Bucuresti, Sector 6, 27 Apr 10:29
Trimite CV
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul