Operator call center

La Future Line Instal angajeaza Relatii clienti / Call Center, Vanzari, Baneasa, lucru se desfasoara in ture de zi, astfel: doua zile lucrate, doua zile libere , plus comision din vanzari, calcuat pe
Domeniu activitate: Secretariat, operatori PC Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da
La Future Line Instal am pus bazele celei mai ambitioase si dedicate echipe de service in domeniul instalatiilor termice si sanitare.

De asemenea, stim ca doar cu oamenii potriviti putem pastra standardele de calitate si totodata sa crestem, standardele, pentru care suntem astazi apreciati de catre clientii si partenerii nostri. De aceea, suntem in cautarea unor colegi pasionati, dedicati si dornici de succes, care sa rezoneze cu povestea noastra, si sa completeze echipa pentru urmatoarele pozitii:

1. OPERATOR CALL CENTER

Conditii obligatorii:
Se vor lua in considerare doar aplicatiile care indeplinesc toate aceste conditii:

• Minim 2 ani de experienta pe o pozitie similara - Relatii clienti / Call Center, Vanzari
• Minim studii medii, studiile superioare reprezinta un avantaj;
• Competente de utilizare a pachetului Microsoft Office;
• Excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa in limba romana

Experienta in domeniu instalatiilor termice/ sanitare reprezinta un avantaj. .

Responsabilitati:

• Administreaza si dezvolta portofoliul de clienti
• Preia apelurile clientilor si ofera informatii complete despre tarife, servicii, acoperire, pachete, retea de distributie, etc. pentru rezolvarea solicitarii clientului.
• Contacteaza, dupa caz, baza de clienti existenta pentru a prezenta si a vinde produsele sau serviciile aflate in oferta.
• Redirectioneaza apelurile primite ce nu sunt in aria sa de competenta catre persoanele desemnate din cadrul companiei ce pot rezolva spetele respective.
• Participa la evaluarile de performanta de minim 2 ori / luna

Obiective pentru evaluare:

• Sa realizeze un numar de minim 120 apeluri/zi
• Sa obtina o rata de conversie medie de minim 12%
• Punctualitate si perseverenta si orientare spre rezultate.

Locatie post: Bucuresti Zona Baneasa
Programul de lucru se desfasoara in ture de zi, astfel: doua zile lucrate, doua zile libere, cu un program 8 – 20 de L-V iar in weekend 09-19 / L-V , 9 – 17 / S – D (pauza de masa 1 ora , un cumul de 160 ore )

Beneficii:
• Salariu fix 3.400 lei net program in ture plus comision din vanzari, calcuat pe baza borderoului de vanzari produse si servicii
• Decontarea transportului (abonament STB sau Metrou)
• Training-uri de specialitate;
• Mediu de lucru placut si dinamic;
• Oportunitati de dezvoltare profesionala
13.356 vizualizari Bucuresti, Sector 1, azi, 14:21
Foto
Trimite CV
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul