Omnia Plast angajeaza mecanic

intretinere utilaje in Clinceni si Chiajna. Avem transport asigurat si bonuri de masa. Cunoasterea desenului tehnc, interpretarea desen tehnic;
Caracteristici
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada determinata Locatie job: Locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: asigurare / decont transport, tichete de masa
Detalii suplimentare
Cerinte:
• Vechime intr-un post similar de mecanic de intretinere si reparatii utilaje minim 1 an de zile;
• Cunoasterea desenului tehnic, interpretarea desen tehnic;
• Cunoaterea sistemelor mecanice de antrenare motoare-reductor, asamblari diverse, sisteme pneumatice si hidraulice;
• Comunicativ, sociabil;
• Disponibilitate de lucru la ore suplimentare.
Conditii:
• Salariul negociabil in functie de experienta;
• Tichete de masa (20 lei/zi);
• Zile suplimentare de concediu in functie de vechimea in munca;
• Prime de sarbatori;
• Transport asigurat sau decont de combustibil;
• Spor de vechime in functie de vechimea in munca;
• Spor de fidelitate in functie de vechimea in companie.
Responsabilitati:
• respectarea normelor de siguranta a muncii, orarul de munca si necesarul de materiale;
• urmareste activitatea de intretinere periodica, reglajele utilajelor de productie si se asigura ca liniile de productie functioneaza in parametrii normali.
107 vizite Chiajna, 01 Feb, 11:05
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului