Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Anunt inactiv

Muncitori Confectii metalice

4.000 RON
Lindab angajeaza Muncitori Confectii metalice in Stefanestii de Jos, Ilfov. Transport asigurat pe mai multe rute. Venit NET lunar: 4000 lei.
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, tichete de masa, training / calificare
Detalii suplimentare
DESCRIEREA JOBULUI

- Contribuie la procesul de fabricare a fitingurilor pentru ventilatii;
- Lucreaza la masinile pentru fabricat fitinguri pentru ventilatii;
- Efectueaza operatiile de masurare si monitorizare a produsului rezultat, conform procedurilor in vigoare;
- Efectueaza ambalarea produselor fabricate;
- Realizeaza manipularea manuala/mecanizata a produselor/coletelor;
- Participa la efectuarea operatiilor de revizie periodica si intretinere a utilajelor din dotare.

CANDIDATUL IDEAL

- Conditie fizica buna;
- Atentie distributiva si concentrata; indemanare practica;
- Abilitati si cunostinte tehnice;
- Experienta de lucru in prelucrari mecanice (constituie avantaj).

PACHET SALARIAL

- Venit NET lunar: 4000 lei;
- Ore suplimentare platite dublu;
- Prima de vacanta 2000 lei/an;
- Prima de zi de nastere 450 lei + 1 zi libera platita;
- Prima de Paste 500 lei;
- Prima de Craciun 500 lei;
- Ajutor nastere copil 7000 lei;
- Ajutor deces membru de familie (sot/sotie,parinte,copil, socru/soacra): 7000 lei;
- 22 zile de concediu de odihna anual + 1 zi de concediu suplimentar la fiecare 3 ani de vechime in munca;
- Spor de fidelitate in functie de vechimea in companie;
- Asigurare de sanatate la clinici private;
- Al 13-lea salariu, in functie de rezultatele companiei;
- Transport asigurat pe anumite rute.

​Detalii la nr. de telefon: 0745328160
3.642 vizualizari Ilfov, Stefanestii de Jos, 14 Sep 23 10:49
Foto
Video