Muncitori necalificati pentru cofetarie,

3.300 RON
Angajam operatori produse zaharoase in fabrica de produse patiserie si cofetarie.

Candidatul ideal:

- atent la detalii

- organizat

- disponibil pentru lucru in ture (06-14 / 14-22)- 2 weekend-uri libere

 Descrierea postului:

- te vei ocupa cu prepararea de creme, blaturi, aluaturi etc - asamblarea deserturilor (torturi, prajituri etc).

- ambalarea produselor

-respecta regulile de igiena si securitate la locul de munca

- alte cerinte conform domeniului de activitate

-vei respecta sarcinile primite de la superiorii ierarhici

Nu se cere experienta!

Ne dorim sa crestem impreuna, sa te sustinem in dezvoltarea personala si oferim un mediu de lucru plin de voie buna, ambitie, echilibru personal si profesional, deschidere si suport.

Locatia se afla in sectorul 6, in apropierea statiei de metrou Crangasi (platforma Industriala Grantmetal) , Strada Mehadiei nr 39 A.
Domeniu activitate: HORECA, turism Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Beneficii: tichete de masa
7.397 vizualizari Bucuresti, Sector 6, ieri; 10:12
Trimite CV
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul