Muncitor necalificat pt firma de constructii

permis de conducere categoria B - obligatoriu, disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu, seriozitate si punctualitate, capacitate de a lucra in echipa, disponibilitate pentru munca fizica,

Anunt de Angajare: Muncitor Necalificat cu Permis de Conducere Categoria B

Despre noi:
Suntem o firma de constructii cu o experienta vasta in domeniu, dedicata oferirii de servicii de calitate si respectarii termenelor de executie. Cautam sa ne extindem echipa cu persoane motivate si dornice sa se alature unui mediu de lucru dinamic.

Cerinte:

• Permis de conducere categoria B – obligatoriu
• Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu
• Seriozitate si punctualitate
• Capacitate de a lucra in echipa
• Disponibilitate pentru munca fizica

Responsabilitati:

• Asistenta generala in diverse activitati de constructii
• Transportarea materialelor si uneltelor la si de la locul de munca
• Indeplinirea sarcinilor trasate de superiorii ierarhici
• Mentinerea curateniei si ordinii pe santier

Beneficii:

• Pachet salarial atractiv
• Mediu de lucru stabil si profesionist
• Program de lucru flexibil

Aplicare:
Daca esti interesat sa te alaturi echipei noastre, te rugam sa trimiti
CV-ul tau la adresa de email callcenter.imz@gmail.com
sau sa ne contactezi la numarul de telefon
0742 400 300

Asteptam cu interes sa te cunoastem!
691 vizualizari Bucuresti, Sector 6, azi; 12:36
Foto