Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.500 RON
Bucuresti 18 Apr 12:32
3.600 RON
Bucuresti 18 Apr 19:30
4.000 RON
Bucuresti 16 Apr 18:43

Anunt inactiv

Muncitor necalificat confectii textile

2.500 RON
Angajam Confectioneri cu/ fara calificare si experienta pentru fabrica corzi elastice din Magurele, Ilfov. Pentru informatii puteti suna la:
Domeniu activitate: Confectii, marochinarie Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: asigurare / decont transport, tichete de masa, training / calificare
Pentru clientul nostru, companie multinationala specializata in productia de corzi elastice si plase pentru industria aeronautica si automotive, cu sediul situat in Magurele, Ilfov, suntem in cautare de noi colegi cu/fara experienta pe postul de Muncitor Necalificat Confectii Textile.

Cerinte:
8 Clase finalizate;
Dorinta de a invata;
Seriozitate;

Responsabilitati:
Invatarea operarii masinilor din sectie;
Coasere, finisare, taiere, gaurire, rectificare produse, in functie de sectia repartizata;
Alimentarea masinilor cu materie prima si depozitarea produsului finit;

Program de lucru:
L-V, 2 schimburi, interval 06:00 – 14:30 / 12:15 – 20:45;

Transport:
ASIGURAT si GRATUIT din Malu Spart, Suseni, Bolintin-Vale, Tantava, Domnesti, Ciorogarla, Varteju si Bragadiru;

Pachet de Beneficii:
Contract de Munca Nedeterminat;
Perioada de instruire asigurata si platita;
Salariu NET: 1.900 lei;
Tichete de Masa: 630 lei / luna;
Ore suplimentare platite dublu;
Majorari salariale si bonus de performanta dupa perioada de invatare;
Prime de Sarbatori;
Majorari salariale anuale;
Abonament Medical Privat;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g 4 u . r o sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0735 911 938.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!
6 vizualizari Ilfov, Magurele, 19 Jun 23 17:28
Foto