Muncitor constructie retea,

cautam sapator manual in Bucuresti (0774200367), Targoviste si Iasi (0774200639). Candidatul ideal: detine permis cat. B si este rezistent la efort. Activitate de santier/ constructii. Program L-V, 8 h/ zi. Pt. mai multe detalii, trimite-ne CV-ul sau contactati-ne telefonic.
Domeniu activitate: Muncitori necalificati, zilieri Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: da
Detalii suplimentare
Cerinte:

Permis categoria B obligatoriu, categoriile C+E prezinta avantaj;

Disponibilitate la efort fizic;

Spirit de lucru in echipa;

Atentie la detalii si capacitate de concentrare in situatii de stres;

Disponibilitate pentru deplasari si program flexibil;

Responsabilitati:

Asigura calitatea lucrarilor executate si respecta termenele prevazute;

Ofera mentenanta retelei si echipamentelor de telecomunicatii;

Efectueaza activitati de betonare si asfaltare;

Incarca/Descarca materialele necesare lucrarii in/din mijloacele de transport;
9.006 vizualizari Bucuresti, Sector 5, 23 Apr 13:35
Foto
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul